2733
2734
این موضوع مال دو هفته پیشه، منم تصمیم گرفتم ۵ روزی یه بار با شوهرم برم سر بزنم و برگردم خونه

میدونم گلم سعی کن در برابر تمام رفتار و کاراش بی تفاوت باشی ک عصبی نشی خودتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس کمترش کن خوبه

برا همین ۵روز یه بار ۱ساعت میرم ک حرمت ها شکسته نشن

میخوام با خوردن سیاه دونه بترکونم 🤬هر روز صبح بلند میشم قبل ناشتا سیاه دونه ی تلخ رو میجوم🥴 یا با اب جوش میخورم🤒، اینقدر میخورم که این ماه دو دستی جنین رو به آغوش بکشم🤗این ماه باردار میشم بگو یا علی✌برمحمد مصطفی خاتم انبیا بفرست صلوات، اللهم صلی علی محمد وال محمد،وعجل فرجهم
2742

اسی جان از حرفم ناراحت نشو شاید تاپیک شما واقعی باشه نمیدونم ولی بچه ها من حس میکنم اکثر این تاپیکها همش هدفداره،دقیقا بعد از قضیه چند همسری تاپیک های شوهر میخوام و خواستگار ندارم و ..چند دقیقه پیش یک خانمی تاپیک زد میخوام جهیزیم بفروشم گفتیم چرا؟گفت چون کلی  دعا و نذر و نیاز کردم ولی شوهر گیر نمیاد

هر وقت ازین تاپیک دیدین  گزارش بزنین بترکه

ا

اسی جان از حرفم ناراحت نشو شاید تاپیک شما واقعی باشه نمیدونم ولی بچه ها من حس میکنم اکثر این تاپیکها ...

شایدم راست باشه

میخوام با خوردن سیاه دونه بترکونم 🤬هر روز صبح بلند میشم قبل ناشتا سیاه دونه ی تلخ رو میجوم🥴 یا با اب جوش میخورم🤒، اینقدر میخورم که این ماه دو دستی جنین رو به آغوش بکشم🤗این ماه باردار میشم بگو یا علی✌برمحمد مصطفی خاتم انبیا بفرست صلوات، اللهم صلی علی محمد وال محمد،وعجل فرجهم
اسی جان از حرفم ناراحت نشو شاید تاپیک شما واقعی باشه نمیدونم ولی بچه ها من حس میکنم اکثر این تاپیکها ...

من داستان زندگی خودم ک واقعی بود نوشتم میگفتن رفتی کپی کردی، خو چرا آدم وقتی کسی رو اینجا نمیشناسه ولی دلیلی نیست ک دروغ بگی یکی بیاد بگه دروغه

آره مبفهمم منظورتو اتفاقا خودم تاپیک دارم درمورد شایعه کم بودن شوهر  وقت کردی بخون

❤❤
2740
من داستان زندگی خودم ک واقعی بود نوشتم میگفتن رفتی کپی کردی، خو چرا آدم وقتی کسی رو اینجا نمیشناسه و ...

نه منظورشون اینه که یه عده با اینجور تاپیکا یجورایی القا میکنن که شوهر نیست برا توجیه چندهمسری و اینحرفا که البته من نگفتم شوهرکمه گفتم خواستگار خوب ندارم

❤❤
متاهل های عزیزم هم دردی که نمیکنین تو رو خدا نیاین بگین ازدواج بده الان پیش خانواده تون هستین دلتو ...

چون ادما یادشون میره بعد یه مدت....یادشون میره خودشونم مجرد بودن دوست داشتن ازدواج کنن...تو هر موقعیتی هستیم همش حسرت یه تایم و موقعیت دیگه رو میخوریم....همینایی که الان طلاق دوست دارن معایب طلاقو نمیبینن....طلاق بگیرن معایب زندگی زناشویی یادشون میره .... کلا هر جایگاهی هستی معایب اون جایگاه میبنی و فایده هاشو نمیبینی....

البته یه سری ادما هستن واقعا ادمای بدین و واقعا ادم نباید زندگی باهشون ادامه داد....اونا موضوعشون فرق میکنا...

مثل رییس جمهوران 😂😂😂هر کی میاد میگیم وای قدر قبلیو ندونستیم اون حداقل از این بهتر بود😑

2706