2737
2734
عنوان

عشق مجازی

1137 بازدید | 12 پست

چقد به رابطه های مجازی اعتقاد دارین؟ یکی رو تو مجازی دوس دارم چن ساله دورادور باهم درارتباطیم اونم خیلی میگه دوسم داره ولی نمیتونم باور کنم 

قبلانم عاشق بوده و خودش گف هنوز کامل فراموشش نکردم  

چیکار کنم فراموشش کنم بعد چن سال حس دوس داشتن

شایدم وابستگیه ولی هرچی هست تا حالا مشابه این حسو ب کسی نداشتم

من به مجازی اعتماد ندارم 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

من تو مجازی اشناشدم ازدواج کردم😁

آدم ها گاهی چوب اشتباهاتشان را جای دیگری می خورند.جایی که حتی فکرش راهم نمی کنند.حواستان باشد چوبی که به احساس و زندگی دیگران می زنیم؛ تاوان دارد.این دل شکستن ها، این بی انصافی ها ،این بازی دادن ها همه اش تاوان دارد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چرته عزیزم اونم مطمئا باش که فقط تو تو دنیاش نیستی هزار نا مث توام هستن واسش اصلا فرقی نمیکنه اعتماد به نفستو ببر بالا و تو دنیای واقعا با یه جنتلمن آشنا شو

ARE YOU DUMB?? ...STUPID
2731
چرته عزیزم اونم مطمئا باش که فقط تو تو دنیاش نیستی هزار نا مث توام هستن واسش اصلا فرقی نمیکنه اعتماد ...

میدونم همه اینارو اصلانم بهش روی خوش نشون نمیدم 

با دلم واین احساسات مسخره نمیدونم چیکار کنم

تجربه اش واقعا دردناکه مخصوص وقتی اولین تجربت باشه و کم سن باشی

شما هم داشتی؟ خیلی دارم اذیت میشم 

از یه طرف شدیدا حس وابستگی و دوس داشتن دارم از طرفی میدونم چقدر احمقانه و بی منطق این حس

میدونم همه اینارو اصلانم بهش روی خوش نشون نمیدم  با دلم واین احساسات مسخره نمیدونم چیکار کنم

عزیزم میدونم یه جایی ته ذهنت داری که این منو میشناسه و منو دوس داره و فقط با من اینجوریه ولی بخدا با همه همینه واقعا نمیدونم چجوری بگم بهت خودت باید از نزدیک ببینیو احساس کنیبه نظرم اگه از نزدیک ببینیش میفهمی چقد احساست اشتباه بوده راه حل من اینه که باهاش قرار بزار

ARE YOU DUMB?? ...STUPID
2738
عزیزم میدونم یه جایی ته ذهنت داری که این منو میشناسه و منو دوس داره و فقط با من اینجوریه ولی بخدا با ...

خب اونم میگه قرار بزاریم ولی من قبول نکردم

من ازش خیلی بالاترم از نظر تحصیلات و محل زندگی و کار و.... 

خب اونم میگه قرار بزاریم ولی من قبول نکردم من ازش خیلی بالاترم از نظر تحصیلات و محل زندگی و کار و.. ...

اصن اینا مهم نیست بخدا ببینیش اگه باهوش باشی میفهمی چجورین اینایی که تو مجازی دنبال کسین اصن به اونجا نمیرسه که تحصیلاتو اینا به هم بخوره یا نه من خودم تجربشو داشتم واقعا تصوارتم به هم ریختو فهمیدم که ادم نبایدانقد ساده باشه البته تصوراتمچ راجب یه سری چیزا تغییر داد که این قسمت واقعا واسم خوب بود

ARE YOU DUMB?? ...STUPID