2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
باید تمرین کنی پیشش غرورداشته باشی .سعی کن زیاد بهش نچسبی ونازشو نکشی بعد میبینی چطور میاد طرفت .رسم ...

اونقد پروئه بعضی وقتا میگه بهت محبت کن من کمبود محبت دارم 

من خیلی پروش کردم با اینکه هیچکی از جزییتات زندگیمون باخبر نیس خیلیا گفتن بهم خیلی پروش کردی حتی دوستای خودش 

باید تمرین کنی پیشش غرورداشته باشی .سعی کن زیاد بهش نچسبی ونازشو نکشی بعد میبینی چطور میاد طرفت .رسم ...

من اکثر مواقع مغرورم. ولی بجاش میدونم کجاها مهربون بشم که خامش کنم. مثلا وقتی جلو خونوادش پشتت در میاد غرورو یه چند دیقه ای بذار کنار حسابی تحویلش بگیر بچسب بهش

همه کاراشو من میکنم ی سردرد ساده میگره خودمو میکشم سرما ک بخوره دیگ هیچی ی جور خودشو میندازه ک نگو و نپرس منم میکشم خودمو واسش مناسبتام ک دیگ هیچی خودمو نابود میکنم 

نمیدونم چ بیماری دارم من 

میدونم کارام اشتباس ها ولی بازم ....

2738
من اکثر مواقع مغرورم. ولی بجاش میدونم کجاها مهربون بشم که خامش کنم. مثلا وقتی جلو خونوادش پشتت در می ...

ما اصلا رفت و امد نداریم با خانوادش ینی کلا اونا کاری ب کار شوهرم ندارن ی خانواده از هم پاشیده و درب و داغون داره 

باباش تا زنده بود اصلا اسمشم نمیورد همشم راجبش چرت و پرت و بد و بیرا میگفت از وقتی مرده همچین عزیز شده 

ای حرص میخورم من 😤😤😤

بگو من نه محبت میکنم نه محبت میخوام. یعنی این جمله معجزه میکنه. امتحان کن

چ باحال 😜

تاحالا ب فکرم نرسیده بود 

من خنگ بعد گفتن اینکه بهم محبت کن کلی ناز و نوازشش میکنم و قربون صدقش میرم 

اه اه اعصابم از کارام خورد شد 

بگو من نه محبت میکنم نه محبت میخوام. یعنی این جمله معجزه میکنه. امتحان کن

میدونی مشکل چیه ما خودمون صاف و صادقیم فک میکنیم همه مث ما هستن ک جواب خوبیامونو با خوبی میدن 

ولی اینا برعکس 

ما اصلا رفت و امد نداریم با خانوادش ینی کلا اونا کاری ب کار شوهرم ندارن ی خانواده از هم پاشیده و درب ...

نقطه ضعفتو فهمیده. از حالا دیگه نقطه ضعف دستش نده. بی تفاوت باش. البته محبت هم بکن اما خیلی کم. ولی خونه زندگیتو همیشه قشنگ و تمیز و شیک نگه دار غذاهای خیییلی خوشمزه درست کن تیپای خوشگل بزن تو خونه آرایش کن ناز کن. یه مدت طولانی با این کارا به خودت وابستش کن اماااااااا وقتی پریود شدی یهو همه اینارو ازش بگیر تا احساس تنهایی و بی کسی کنه. اونوقت که محتاجت بشه چنان عزیز میشی حاااال میکنی

2706