2737
2739

چند روز پیشم تاپیکشو زدم اما متاسفانه به نتیجه نرسیدم تقریبا نصف نصف بود

من بین خرید دوربین موندم 

موبایل حملش راحت تره سرعت عمل بهتری داریم برای استفاده ولی ترسم اینه که بعد مدتی کیفیت بیاد پایین و ممکن اگه بخام مثلا عکسیو در ابعاد چاپ کنم اون کیفیتی که انتظار داشته باشمو نداشته باشه

ولی دوربین حملش یکم سخت تره اما خب مطمئنن که کیفیت عکسش نمیاد پایین 

از کسی که سر رشته داره ممنون میشم کمکم کنه

رپلی کنید دوس دارم😆                   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌       نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 دلم برا دخترم میسوزه آخه وقتی بزرگ بشه هیچی نمیتونه ازم مخفی کنه...😜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دیشب دقیقا داشتم به همین موصوع فکر میکردم

اگه اس ۱۰ بخوام بگیرم ۱۱ میلیون پولشه داشتم فکر میکردم خب دوربین بخرم بعد دیدم اخه دوربینو که نمیشه همه جا برد یا یواشکی عکس گرفت

اگه نظرتون مخالف منه به قصد فرو کردن نظرتون ریپلای نکنید چون احتمال رنگی شدنتون هست

من سر رشته ندارم ولی به نظرم دوربین بهتره

کیفیت دوربین موبایل بعد یه مدت میاد پایین

من گوشیم رو ۴ ساله دارم کیفیت دوربینش به شدت افت کرده

عاشق دوربین عکاسیم ولی قیمت کردم حدود7 میلیون😲

من مبتلا به سندروم پلویوفیلیا 🌧 ☂️و سرونوفیل 🌩⚡️هستم.😇
2738

ببین عکس گرفتن با دوربین سخته

ینی باید یاد بگیری اگه بلد باشی دوربین مسلمه بهتره

من خودم با گوشیم یه عکسای خوبی میگیرم که هیشکی باورش نمیشه

کیفیتشم کم نشده توی این دوسال که دارمش 

اما اگه عکاسی با دوربین رو بلد بودم دوربین میگرفتم

Instagram📷me_in_netherlands 

اگر خوب خیلی پول داری میتونی این اپل که سه دوربین هست و واقعا هم دوربین عالی هست ولی اگر نمی تونی دوربین باشه بهتره ولی فکر کنم دوربین معمولی هم بخوای حداقل ۱۵ میلیون میخوای 

تا چقد میخوای هزینه کنی؟ 

قیمت خیلی برام مهم نیست

رپلی کنید دوس دارم😆                   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌       نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 دلم برا دخترم میسوزه آخه وقتی بزرگ بشه هیچی نمیتونه ازم مخفی کنه...😜

سررشته ندارم ولی خیلی دلم میخواد ی دوربین با کیفیت بخرم ک هم تو روز عکسای با کیفیت بندازم هم تو شب. عاشق عکاسیم. دوربین موبایلمم خوبه ولی ب نظرم دوربین ی چیز دیگست.البته بستگی داره چه دوربینی بخوای بخری

سن، مشکل عشق نیست. زمان نمی تواند بلور اصل را کدر کند مگر آنکه تو، پیوسته برق انداختن آن را از یاد برده باشی (نادر ابراهیمی- یک عاشقانه ی آرام)
2706