2737
2739
عنوان

اوناییکه طبیعی زایمان کردن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 432 بازدید | 81 پست
وای چرااامن از ترس موقعی که بهش فکر میکنم میلرزم.دردش شبیه چه دردی هست؟

ببین نمیخام بترسونمت واسه بعضیا راحته ولی واس من وحشتناک بووود وحشتناک 😭😭😭😭دردش مثله اینکه دلدرد شدید داشته باشی نتونی نفس بکشی

سنجاق سرم ازعشق چیزی نمیفهمد... فقط همین رامیداند.. وقتی تو می ایی ... چگونه زیباترم کند...
عزیزم من فروردین زایمان کردم کاش هیچوقت هیچوقت طبیعی زایمان نمیکردم هرچقدر بخیه میزنن نمیگیره

دقیقا. منم پارسال زایمان کردم. الان یکساله و هنوز با مشکلاتش درگیرم. من دیگه حاضر نیستم طبیعی زایمان کنم. 

من عاشق امام حسن(ع) جانم❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ببخشید میتونی بگی چجوری؟؟؟

زغال داغ کن بزار تو اسفند دود کن عنبر نسا رو پودر کن بریز و بعدش آدامس کوهی بریز اگ میتونی پاین توالت فرنگیت بزار و خودت روش بشین یه ملافه کلفت هم دورکمر و پاهات بگیر یا اگه نه وایستاده وسط پات بزار ملافه یا دامن دورت بگیر یه پنج دیقه وایستا

من خودمو میگم شاید واسه بعضیا اسون باشه مرگوووووبا چشایه خودم دیدم توروخدا طبیعی زایمان نکنین😭😭هشت ...

ببین حتما خوب خشک کن هربار دستشویی میری با سشوار خوب خشک کن.عنبرنسارا هم روزی یکبار دود کن.من این کارارو کردم قبل دوهفته همش افتاده یود

2728
بخیت مگه از داخل نزدن؟ پرسی مگه نیس؟

از داخل زدن ولی تا مقعد پاره شدم خیلیییی بخیه زدن جذبین 

سنجاق سرم ازعشق چیزی نمیفهمد... فقط همین رامیداند.. وقتی تو می ایی ... چگونه زیباترم کند...
ببین نمیخام بترسونمت واسه بعضیا راحته ولی واس من وحشتناک بووود وحشتناک 😭😭😭😭دردش مثله اینکه دلدرد ...

واااای من خیلی میترسم برام دعا سنمم کمه خیلی میترسم.مادرشوهرم بچش ریز بوده و فوری میزاییده هی میگه درد که نداره اینجوری که میگه ازش زورم میگیره درک نمیکنه

برای سلامتی خانوادم و نی نی تو دلیم صلوات بفرستید.اجرتون باآقا امام رضا
2738
ببین حتما خوب خشک کن هربار دستشویی میری با سشوار خوب خشک کن.عنبرنسارا هم روزی یکبار دود کن.من این کا ...

همه میگن دردش همون موقع است و بعدش سبک میشی و فوقش تا دو روز اذیتی.منم تجربم بد بود تا ده روز اصلا نمیتونستم تکیه بدم یا بشینم خفن بخیه خورده بودم تا ۴ماهم خونریزی داشتم

از داخل زدن ولی تا مقعد پاره شدم خیلیییی بخیه زدن جذبین 

چجوری دستشویی میری پس ؟راه میشه رفت؟

برای سلامتی خانوادم و نی نی تو دلیم صلوات بفرستید.اجرتون باآقا امام رضا
دقیقا. منم پارسال زایمان کردم. الان یکساله و هنوز با مشکلاتش درگیرم. من دیگه حاضر نیستم طبیعی زایمان ...

منم هیچوقت طبیعی زایمان نمیکنم بخدا منم هشت ماهه همش تو بیمارستانام

واااای من خیلی میترسم برام دعا سنمم کمه خیلی میترسم.مادرشوهرم بچش ریز بوده و فوری میزاییده هی میگه د ...

مادرشوهرمم غ مستقیم بهم میگه کینه ای هستی عقیدت صاف نیست واس همین زایمانت سخت بود خودش ده دیقه ای تمام درداش و زایمانش بود بخیه هم نمیخورده

2706