2726
عنوان

اوناییکه طبیعی زایمان کردن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 432 بازدید | 81 پست
زایمان طبیعی چجوری بود؟درد داشت؟من خیلی میترسم 

عزیزم من فروردین زایمان کردم کاش هیچوقت هیچوقت طبیعی زایمان نمیکردم هرچقدر بخیه میزنن نمیگیره

سنجاق سرم ازعشق چیزی نمیفهمد... فقط همین رامیداند.. وقتی تو می ایی ... چگونه زیباترم کند...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه هیچکدومش

التهاب نداره؟ 

دکترم ب من گفته بود روزی ۳بار با اب ولرم و جوش شیرین بشورم و یکی دوبارم با سشوار خشک کنم و گرما بدم بهش. یادم نمیاد چند روزه افتاد ولی این کارا تاثیر داشت

سن، مشکل عشق نیست. زمان نمی تواند بلور اصل را کدر کند مگر آنکه تو، پیوسته برق انداختن آن را از یاد برده باشی (نادر ابراهیمی- یک عاشقانه ی آرام)
مواظب باشی عفونت نکرده باشی چون دیگه خوب جوش نمیخورن.من واس زایمانم عنبر نسا روشم آدامس کوهی میریختم ...

عزیزم ببخشید میتونی بگی چجوری؟؟؟

سنجاق سرم ازعشق چیزی نمیفهمد... فقط همین رامیداند.. وقتی تو می ایی ... چگونه زیباترم کند...
2728
عزیزم هر روز سعی کن یه ربع تو بتادین بشینی و خودتو خوب خشک کنی وای خیلی بده نمیشه نشست اصلا

من با بتادین بیشتر ورم میکرد رد بخیه هام بهترین روش شستن با آب نمک رقیق.سشوار کشیدن دود دادن با اونایی ک گفتم سخت و چندشه  ولی خ زود خوب میشی

عزیزم من فروردین زایمان کردم کاش هیچوقت هیچوقت طبیعی زایمان نمیکردم هرچقدر بخیه میزنن نمیگیره

از فروردین تاحالا درگیرشی؟؟

سن، مشکل عشق نیست. زمان نمی تواند بلور اصل را کدر کند مگر آنکه تو، پیوسته برق انداختن آن را از یاد برده باشی (نادر ابراهیمی- یک عاشقانه ی آرام)
چند تا لخیه خوردی؟ برای من تا ۱۴ روز همشون افتاده بودن

قضیه من فرق میکنه من تا مقعد بخیه خوردم 

وای چرااامن از ترس موقعی که بهش فکر میکنم میلرزم.دردش شبیه چه دردی هست؟

برای سلامتی خانوادم و نی نی تو دلیم صلوات بفرستید.اجرتون باآقا امام رضا
وای خداا دردش قابل تحمله؟؟من خ اززایمان طبیعی میترسم ازدردش

من خودمو میگم شاید واسه بعضیا اسون باشه مرگوووووبا چشایه خودم دیدم توروخدا طبیعی زایمان نکنین😭😭هشت ماهه همش بخیه میزنن جوش نمیخوره

من خودمو میگم شاید واسه بعضیا اسون باشه مرگوووووبا چشایه خودم دیدم توروخدا طبیعی زایمان نکنین😭😭هشت ...

پول نداریم بریم خصوصی دولتی هم سز نمیکنن😢😢😢😢😢😢😢

زن باشی یا مرد فرقی نمیکند مرگ تمامت میکند انسان باش تاجاودانه شوی😍😍😍😍
2706