2737
2739
عنوان

عروسا بیاید لطفا

584 بازدید | 62 پست

شما خداییش میرید خونه پدرشوهرتون، مثلا خواهرشوهر شام درست کنه، دیگه ظرفارو کی باید بشوره؟یا غذا میخوره، ظرف غذاهاشونو نصف نیمه باید بشوره؟ اگه خدایی نکرده یه تیکه ظرف اونجا بود نباید اونم بشوره؟ یا خونه باباشم همزمان بیان کی باید ازشون پذیرایی کنه ظرفار پذیرایی رو بشوره( ملاقاتی شوهرش اومده باشن)

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست‌!🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من خواهر شوهر ندارم ولی عیدا میرم خونه مادرشوهرم غذا درست میکنه منم میشورم جمع میکنم جاریامم باشن که ...

رحمت به اون شیری که خوردی

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست‌!🖤

خواهر شوهر که ندارم . مادرشوهرم بیشتر وقتا شام خودش درس میکنه چون بچم کوچیکه نمیزاره ، منم از قبل ظرف باشه قبل شام میشورم بعد شامم ظرفارو میشورم

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 
2738
بقیه چجوری فهمیدن

نه منم نفهمیدم😂

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 
2706