2733
2739
عنوان

دارم میمیرم از غصه

390 بازدید | 35 پست

تو رو خدا دوستان خیلی محتاجم به دعا حالم بده با شوهرم مشکل دارم گذاشته رفته تنها بیکس باردارم از ظهر نه نهار خوردم نه شام هیچی از گلوم پایین نمیره رابطم با شوهرم عین دوتا دشمن شده باورم نمیشه اون عشق آتشین به کجا کشید دوست دارم همین حالا خودمو بکشم    شب جمعس برام دعا کنید خسسسستم از زندگی 

غم کم میخوریم کم که نه هرروز کم کم میخوریم 

چرا دعوا کردین؟ کجا رفته؟ جوش نزن حالا ب درک ک رفته

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشاالله خدا بحق این شب عزیز کمکت کنه وزندگیت روبراه بشه

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!
2728
2738
چرا دعوا کردین؟ کجا رفته؟ جوش نزن حالا ب درک ک رفته

نمیدونم کدوم جهنمی رفته اما باهاش یه روز خوش ندارم الان دارم با گریه مینویسم یک سال اول زندگیمون عین شمع بود دور پروانه قید همه کسمو به خاطرش،زدم اومدم شهر غریب جونم بهش بند بود یهو تواوج عشق وعاشقی رفتاراش زیر ورو شد انگار سگ در خونش بودم هی داره بدترم میشه 

غم کم میخوریم کم که نه هرروز کم کم میخوریم 

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

🙏🙏ان شاالله به ولادت حضرت محمد مشکلت حل میشه💕💕💕🌹🌹🌹🌹💙💙💙💙💎

لطفاً واسه حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستین ممنون🙏🙏😘                                                                                       همواره باهم مهربان باشیم مهربانی اولین گام برای رسیدن به خداا✨                             خرم آن روز کز این منزل ویران بروم💔.                              درد لحضه رو کسی میفهمه که منتظر میمونه⏳.                 🦋🦋مثل یه پروانه ببین اسیرمُشتِ بسته ام🦋🦋          💙خدایا تنها فقط ازتو میخواهم💙.                                                    😍98/12/4🥰🥰💕💖💖🌠✨👩‍🎓                                  🙄🤐😥☹️🤕🥴😕                                         🥰99/2/27🤗💚💙💕😍                                                                                         🕋همواره به خدا امیدوارباشید🕋                                    🕋الهیییییی به امید تو🕋.       

بهت قول میدم این روزات میگذره و پیش خودت میگی چرا حرص خوردم.رابطه زن و شوهری برای هیچکس همیشه عالی و خوب نیست پیش میاد این چیزا

اگه بدونی یه زمانی من سر چه چیزای مسخره ای با شوهرم دعوام میشد و ناراحت میشدم. الان از خودم خجالت میکشم

حال دلم خیلی بده خواهر

حالا تو این شرایط حامله نمیشدی

شاید بخاطر بارداریه استرس گرفته

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات
2706