2737
2734
بچه ها یکی از دوستای من متولد 59 و در حقیقت 31 سالشه. چند ماهی هست که یک کمی پریودش نامنظم شده . حالا دکتر گفته ظاهرا دچار یائسگی زودرس شده. شما ها اطلاعی در این خصوص دارید؟
سلام عزیزم من 28 سالمه پارسال بود که دکترم بهم گفت یائسگی زودرس دارم و احتمال بچه دار شدنم زیر صفر هست یعنی بهم گفت بهت قرص میدم برای یکسال بخور ولی شانس بچه دار شدنت زیر یک درصده با قرص اگر بعد از یکسال نشد ای وی اف میکنیم که اونهم شانست زیر یک درصده.
ولی خدا روشکر ماه هشتم خوردن قرصها بود که متوجه شدم باردارم و قرصها اثر کرده. خود دکترم شوکه شده بود. این رو گفتم که به دوستت بگی از اون جوونتر هم مبتلا میشند (من 27 سالم بود) . ولی اگه بره زیر نظر دکتر و امیدش رو از دست نده نینی دار میشه.
هیچ نیرویی، قوی تر از میل به آزادی نیست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سق دکترش سیاه. ببخشید این حرفو می زنم دکترش بی جا کرده این حرفو زده. بفرمایید دکترشون رو عوض کنن. درصورتی که پلی کیستیک هستند هم خوندن این مطلب رو بهشون توصیه می کنم
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=109194
2731
عزیزم به من کلوموفین داد که روز دوم پریود باید میخوردم تا روز هفتم . روزی دو تا یعنی ده تا قرص کلوموفین البته دوزشون بالاترین دوز موجود بود.
بعد از روز هفتم پریود دوفاستون میخوردم روزی دو تا که 40 تا قرص بود سر جمع. یعنی کلا میشد ماهی 50 تا قرص :)

دوفاستون خاصیتش اینه که اگه شما حامله شدی بچه رو نگه میداره و از سقط جلوگیری میکنه من دکترم وقتی فهمید حامله ام بهم گفت تا آخر سه ماهگی هم باید دوفاستون بخورم.
هیچ نیرویی، قوی تر از میل به آزادی نیست.
2740
سلام عزیزم من 28 سالمه پارسال بود که دکترم بهم گفت یائسگی زودرس دارم و احتمال بچه دار شدنم زیر صفر ه ...

وای جدی می گی... منم مثل شما هستم اما می ترسم و مجردم. آزمایش ذخیره تخمدان من کمتر از یک دهم بود. مال شما چند بود ؟؟؟؟