2733
2734
عنوان

آب

200 بازدید | 8 پست
دختر یک سالم شبا موقع خواب 150ccآب میخوره اوایل بعد از خوردن شیر خشک بهش آب میدادم اما الان یه هفته است خیلی کم (60-90cc)شیر میخوره بعدش ازم اب میخواد تا اب نخوره خوابش نمیبره .در طول شب هم دو سه بار بیدار میشه و اب میخوره .بنظرتون ببرمش دکتر ؟
تماشای تو عین آرامشه تو زیباترین آرزوی منی
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

از دستگاهه آب شیرین کن چرا استفاده نمی کنید ؟

آب شیرین کن های خانگی بین 1 تا 2 م قیمت دارن و آب سالمی که میدن برای نوزاد و بچه ها خیلی مناسب و پاکیزه هست

وب سایت همسرم سپتیک تانک پلی اتیلن و سایت سپتیک تانک هست . خیلی به کارش امیدوار هست ولی فعلا که من چیزی ندیدم :) چربی گیر

خرید آب معدنی واتا

خرید آب معدنی واتا تخفیفان مارکت مجموعه‌ای از بهترین آب‌ معدنی و آشامیدنی را گرداوری کرده است.

مشخصات، جزییات و قیمت آب‌های معدنی در سایت تخفیفان مارکت  وجود دارد

آب معدنی رویال 1 لیتری واتا به عنوان محصول جدید به تولیدات شرکت واتا اضافه گردیده و با بسته بندی متفاوت  سبب علاقه مندی رستورانها و مراکز خاص به تهیه محصولی متفاوت با آنچه که تا کنون مصرف میکردن شده است

تامین کننده آب معدنی طبیعی واتا ، چشمه گرگر در ارتفاع 2700 متری ودر فاصله 7 کیلومتری محل کارخانه واقع شده است .

کارخانه آب معدنی واتا در زمینی به مساحت 3 هکتار و با زیر بنای 13000 متر مربع در استان اردبیل در فاصله 10 کیلومتری جاده سرعین به پیست اسکی آلوارس احداث شده است

2738

نمایندگی آب معدنی - پخش آب معدنی

نمایندگی آب معدنی  سایت تخفیفان مارکت می باشد.

اشتراک آب معدنی در سایت تخفیفان مارکت شما با هر خرید آب معدنی و در صورتحساب پرداخت خود می توانید مشترک شوید

و در تاریخ های سررسید تعیین شده خودتان آب معدنی دریافت نمایید.

آب معدنی به صورت طبیعی از دل طبیعت به بیرون می‌جوشد همچنین آب معدنی بایستی فاقد رنگ و بو باشد.