2737
2739

من 😒

از خرید هم بدش میاد 

کشون کشون میبرمش ⁦(・_・;)⁩

هیچ وقت تو دنیای مجازی غصه خوشبختی دیگران رو نخور اون اگه خوشبخت بود اون گوشی کوفتی از دستش میوفتاد😒خوشبختی به گفتن نیست به حس کردنه・_・;)⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وای بچه ها ما رفتیم مسافرت خوبم بود ها

تقریبا اوکی به بالا بود امکانات اما من نمیدونم چ مرگمه کلا به جا اینکه در لحظه لذت ببرم

همش مقایسه میکنم بافکرای خیالیم بیچاره شدم

همونجا از دست خودم انقد کلافه شده بودم دلم میخواس خودمو بزنم

اخه چ مرگمه

اوف چرا پس تو رمانا همه مردا برعکسن از راه میرسن میرن کلی خرید حتی نمیتونن خودشون بیارن ک مجبورن ش ...

دروغه ⁦⊙﹏⊙⁩

با کلی بدبختی باید بیاد 

منم ترسوندمش وگرنه نمباد که😂

گفتم جدیدا تو اتاق پررو زنارو میدزدن فروش اعضا میکنن یا تجارت میکنن باهاشون 

از اون موقع میاد اما هی میگه اولین مغازه بخر منم نمیتونم واقعا اولین مغازه😶😂

هیچ وقت تو دنیای مجازی غصه خوشبختی دیگران رو نخور اون اگه خوشبخت بود اون گوشی کوفتی از دستش میوفتاد😒خوشبختی به گفتن نیست به حس کردنه・_・;)⁩
وای بچه ها ما رفتیم مسافرت خوبم بود ها تقریبا اوکی به بالا بود امکانات اما من نمیدونم چ مرگمه کلا ب ...

الهی چه فکرایی اخههه؟؟

2738
دروغه ⁦⊙﹏⊙⁩ با کلی بدبختی باید بیاد  منم ترسوندمش وگرنه نمباد که😂 گفتم جدیدا تو اتاق پررو ز ...

من میگم بریم یه نگاه کنیم.زود باید وردارم بذارم رو پیشخون میخره.

والا علاف کنم هی اینو اونو نگا کنم حوصلش سر میره نمیخره

فکرای انقد مسخره که روم نمیشه بگم والا

الهی اگه روت میشه بگو بنظرم اینجا کسی نمی‌شناسه کسیو شاید ماهم همین بودیم چاره ای جستیم⁦(*﹏*;)⁩

من میگم بریم یه نگاه کنیم.زود باید وردارم بذارم رو پیشخون میخره. والا علاف کنم هی اینو اونو نگا کنم ...

داغونیم بااین مردامون😶

الهی اگه روت میشه بگو بنظرم اینجا کسی نمی‌شناسه کسیو شاید ماهم همین بودیم چاره ای جستیم⁦(*﹏*;)⁩

مثلا کنار دریا داشتیم مث مردم دیگه راه میرفتیم،

اگه انقد گیر نباشم به همون قدم ردن کنار هم و دست گرفتن راضی میشم

نه ک همون موقه بجا لذت ببرم میگم اوف چرا شوهرم این مدلی دستمو نمیگیره چرا فلان حرفو نمیزنه چرا فلان کارو نمیکنه

مثلا کنار دریا داشتیم مث مردم دیگه راه میرفتیم، اگه انقد گیر نباشم به همون قدم ردن کنار هم و دست گر ...

خودت شروع کننده نیستی عزیزم؟!

مردا خیلی کند ذهنن خدایی اصلا  نمیفهمن خیلی نچسب بهش اما تو شرایط خاصی شروع کننده باشی یاد نمیگیره ؟!!

منم عقد بودیم گفتم دست بگیرم گفت نه زشته 

گفتم مگه افتادم روت ⁦(;;;・_・)⁩

خودم زدم بیخالی گرفتم 

بعدنا شد عادت براش یکم باید یادشون بدیم نه؟!؟🙁

2706