2733
2739
عنوان

کیا شوهرشون چیزی ب نامشون کرده؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 583 بازدید | 57 پست
من اصفهانیم رسمه تو مهریه باید خونه و زمین باشه بقیه شهرا رو نمیدونم

چون شما اصفهانیا زرنگ هستین 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه شرایطی داره؟

دقیق نمیدونم ولی یبار دفترخونه پرسیدم. گفت هر ماشینی نمیشه.

اون موقع برام پراید رو مثال زد که نصف نصف نمیدن

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊
2728

وا وقتی به نامت نمیزنه برای چی بدی؟؟ طلاهای توعه بعد به نام اون بشه؟؟؟ چه پروعه 😂😂😂 

هزار سال ندیا وقتی خودتم میگی کلی مشکل داریم, ببر بزار جای امن ک یوقت نبره خودش بفروشه! 

من پول جهزیه را گذاشتم روی پولای همسرم و اول ازدواج یه آپارتمان نقلی جای خوب تهران خریدیم سه دنگ من سه دنگ همسرم

اگر قرار شد چیزی بدی حتما بنامت کن

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2740

من برادرم خونه وماشین ب اسم زنشه.تو عقدنامه شون قید شده سه دنگ خونه ب اسم خانم باشه ولی برادرم همشو ب نامش زده.کسی هم با این کارش مشکل نداره.دخالت نمیکنیم 

خاطرات گذشتم رو دوس دارم،کاش دوباره برمیگشتم
من برادرم خونه وماشین ب اسم زنشه.تو عقدنامه شون قید شده سه دنگ خونه ب اسم خانم باشه ولی برادرم همشو ...

چه خواهر شوهرای خوبی افرین 😄

خدایا شکرت.میدونم به صدای قلبم گوش میدی .میدونم نگام میکنی .الهم صل علی محمد و ال محمد
من ۳ دانگ خونه ب نام شوهرم زدم😅😅😅😅✋

منم منم همین کارو کردم😆😆😆

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
2706