2733
2739
عنوان

کیا شوهرشون چیزی ب نامشون کرده؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 583 بازدید | 57 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چه خواهر شوهرای خوبی افرین 😄

چون ارامش خونه وزندگیش برامون خیلی مهمه.تازه بعضی وقتا مامانم  ی مخالفتایی داره مادر شوهر بازی در میاره ما خواهرا جلوش وایمیسیم.میگیم دوس داری پسرت خانمش باهاش دعوا کنه یا بلعکس.اونم اروم میشه.چون همونطور ک دوس داریم شوهرامون با خودمون خوب باشن همین فکرم راجع ب اون میکنیم.اونم دختری بوده با هزار امید و ارزو  اومده تو خونه برادرما.

خاطرات گذشتم رو دوس دارم،کاش دوباره برمیگشتم
2738
چون ارامش خونه وزندگیش برامون خیلی مهمه.تازه بعضی وقتا مامانم  ی مخالفتایی داره مادر شوهر بازی ...

افرین درست میگی خانواده ما هم همینطورییم 😊

خدایا شکرت.میدونم به صدای قلبم گوش میدی .میدونم نگام میکنی .الهم صل علی محمد و ال محمد
عرفشونه  البته جهیزیشون هم باید ایده آل باشه ایده الا

میدونم کامل 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

سلام عزیزم 

یکم رفتم تاپیک های قبلیت خوندم که ببینم شرایطت چجوری چون جواب سوالت خیلی بستگی به روابط بینتون داره! 

به نظرم نکن چون پولت از دست میدی و چیزی بدست نمیاری یکم برای خودت پول جمع کن چون اساس زندگیت خیلی محکم نیست!

دوم میگم شما خودت شخصا اصلا نگران بچه هات نیستی؟ اینهمه دعوا و بد دهنی و بی احترامی به همدیگه جلو بچه هات اصلا حالت رو بد نمیکنه؟ به نظرت جدایی شما دو نفر آرامش بیشتری برای بچه ها نمیاره؟ پدر موظفه بچه هاش تامین کنه حداقل محیط بهتری برای اونها بسازین اگه نمیتونین جدا شین! دلم برای بچه هاتون سوخت