2737
2739
عنوان

اونا ک مانکن و کرفس و واردن بیان

174 بازدید | 22 پست

بچه ها چرا فرق میکنه مگه طبق وزن و قد نیست تو مانکن تازه کالری و کمتر داده تاکرفس. تازه تومانکن شیردهی هم فعاله

مامان آقا دانیال پسر بامزه و شیرین ام خدا به هر کی نداره بهترینشو بده اونایی که دارن هم سلامت نگه داره آمین❣❣💙💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کرفس دقیقتره 

من قبلا داشتم اما همه از مانکن گفتن من گفتم طبق اون پیش برم

مامان آقا دانیال پسر بامزه و شیرین ام خدا به هر کی نداره بهترینشو بده اونایی که دارن هم سلامت نگه داره آمین❣❣💙💙
2728
جفتشو با هم نداشته باش یکیشو انتخاب کن طبق همون پیش برو 

اره اما میخاسم ببینم چرا کالری روزانه ای ک بهم دادن فرق داره

هردوش خوبه منم با کرفس پیش میرم از اول مهر تا حالا ۸ کیلو ونیم کم کردم 

ماشالله چقدر زیاد  کردی.من بچه شیر میدم وگرنه بیشترازایناکن میکردم منم از اول مهر ورزش شروع کردم دوکیلونیم کم کردم

هردوش خوبه منم با کرفس پیش میرم از اول مهر تا حالا ۸ کیلو ونیم کم کردم 

الان شما مانکن و اگه نصب کنی ی کالری روزانه ی دیگه ای بهت میده کمتر از کرفس من اینو نمیفهمم یعنی چ

2738
ماشالله چقدر زیاد  کردی.من بچه شیر میدم وگرنه بیشترازایناکن میکردم منم از اول مهر ورزش شروع کرد ...

فداتم دلیل موفقیتم اینه که زیاد سخت نمیگیرم ۱۰۰ کالری بیشتر کمتر شه عذاب وجدان نمیگیرم 

خدایی شیرینی و چربی رو کامل حذف کردم نون روبه سه کف دست در روز رسوندم میوه و سبزیجات زیاد میخورم هرروز سینه مرغ میخورم حتما چون پروتئین باعث کاهش بیشتری میشه آب زیاد میخورم 

بچه ها این برنامه هارو از کجا میاریید دانلودیه چجوریه

بزن برنامه مانکن یا دانلود برنامه کرفس

الان شما مانکن و اگه نصب کنی ی کالری روزانه ی دیگه ای بهت میده کمتر از کرفس من اینو نمیفهمم یعنی چ

جز کرفس هیچ برنامه دیگه پیروی نکردم کرفس رو دان کن و از همون استفاده کن وزنت که کم میشه ثبتش کن وزن کمتر شه کالری کمتری بهت میده 

مولتی ویتامین حتما حتما حتما بخور اینم خودش باعث کاهش میشه 

فداتم دلیل موفقیتم اینه که زیاد سخت نمیگیرم ۱۰۰ کالری بیشتر کمتر شه عذاب وجدان نمیگیرم  خدایی ...

افرین من سرحاملگی زیادشدوزنم الان تا کم کنم15کیلو اضافس کاش مث شما کم میشدم حلقه نمیزنی؟

افرین من سرحاملگی زیادشدوزنم الان تا کم کنم15کیلو اضافس کاش مث شما کم میشدم حلقه نمیزنی؟

طبیعیه تو دوران حاملگی اضافه وزن 

حلقه نه ولی تو هفته سه روز هرروز دوساعت رقص ودرجا و طناب و ...میزنم به حدی که عرق میکنم شدید 

2706