2733
2734
عنوان

شوهر قد بلندا بیان فقط 😁😁

| مشاهده متن کامل بحث + 13782 بازدید | 239 پست
اتفاقا دقیقا برعکس هرچی ظریفه میپوشه کفشاش تخت شلوارجین تنگ تقریبا عادت داره لباس بچگونه بپوشه که با ...

مستقیم بشین باهاش حرف بزن بگو این انتخابات قدتو کوتاهترنشون میده باعث میشه هم قد من دیده بشی ولی بااینکاراکه من میگم بهترمیتونی خودتو نشون بدی نمیدونم خلاصه یه کاری کن به انتخابت احترام بذاره وخودشم بخواد این مدل تیپارو بزنه 

اصلا حسه خوبی ندارم به این ظاهر  فکر میکنم مرد با هر قدی که باشه اختلاف زنش نسبت بهش بیشتر از ...

منم احساس میکنم شماقدتون کوتاهه چون آقایون قدکوتاه معمولا این نظرو دارن قدتون چنده شما؟

چه نظرات عجیبی دارین شما سر مرد کلاه رفته بهترگیرش نیومده؟اتفاقا مرداهمون اول کاری میرن سراغ همین خانوما وباهاشون ازدواج میکنن نمیرن سراغ قدبلندا توهمین تاپیکم مثال بارزش رو‌دیدین که همه شوهراشون کلی ازخودشون بلند تربودن وزناهم کاملا احساس رضایت میکنن درضمن زن دیگه خیلیییی بخواد کوتاه باشه تاشونه شوهرشه تازانوهاش نیست مه مرد بخواد دولاشه 😁همینم که مرد خودشو خم میکنه زنشو میبوسه هم حس خوبی به خودش میده هم به همسرش شماهم چون درک نکردی پس فعلا نمیتونید این نظرو داشته باشید 

اختلاف تا ده سانت اصلا معلوم نمیشه دیگه وای به پنج سانت 

زن یه ذره موهاشو حالت میده پنج سانت میاد روقدش کفش پاشنه بلند بپوشه ده سانت میاد روقدش 

بنظرمنم هیچ زنی دلش نمیخواداتفاقا بامرد هم قد خودش ازدواج کنه واگه بنابه کلاه رفتن سرکسی باشه سر زن کلاه میره کم کم باید ۱۵سانت اختلاف داشته باشن 

چون مرد صرفا میخواد زنش هم قدش باشه زنم نمیتونه ازکفش پاشنه بلندی که دوست داره یاتیپی که دلش میخواد بزنه بگذره واتفاقااینه که باعث عذاب میشه نه قد بلندی شوهر 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا حسه خوبی ندارم به این ظاهر  فکر میکنم مرد با هر قدی که باشه اختلاف زنش نسبت بهش بیشتر از ...

الان تاپکیتونو دیدم شماخودتون هم قدتون بلند محسوب نمیشه باقد ۱۷۵متوسط روبه پایین محسوب میشین 

دختری که قدش ۱۷۰باشه قطعا انتخابش از ۱۸۰به بالاست تا ۲مترهم جاداره پس هیچوقت راضی به ازدواج با مرد هم قد یا چندسانت بلندترازخودش نمیشه برای قد شماهم قد ۱۵۰تا۱۶۰تهش مناسبه میگم که حتی اگه ۱۶۰هم باشه یه کفش پاشنه بلندبپوشه هم قد شما میشه درکل هستن کسایی که هم قد شوهراشونن وراضی به ازدواج شدن ولی بعدش پشیمون شدن و عذاب میکشن همینطورکه تواین تاپیک بودن چندمورد ...

منم احساس میکنم شماقدتون کوتاهه چون آقایون قدکوتاه معمولا این نظرو دارن قدتون چنده شما؟ چه نظرات عج ...

دقیقا حرفاش خیلی عجیب غریبه 

من ۱۰سانت از شوهرم کوتاه ترم و میتونم پاشنه بلند بپوشم‌چند شب پیش عروسی دختره حسرت  منو میخورد ک چرا نمیتونه پاشنه بلندای حشکل بپوشه چون میپوشید از مرده میزد بالاتر

2731
منم احساس میکنم شماقدتون کوتاهه چون آقایون قدکوتاه معمولا این نظرو دارن قدتون چنده شما؟ چه نظرات عج ...

من خودم ۱۷۵ هستم 

کوتاه نیستم

متوسط هستم قبول دارم 

همه جوره تجربشو دارم و داشتم 

مشکلم همینه نتونستم نسبت به این حس بی تفاوت باشم  

و واقعا روابطم رو تحت الشعاع قرار داده 

طرف دختره پادشاه هم که باشه لیشتر از ۵ سانت با من اختلاف داشته باشه حسم از همون اول بد میشه و کم کم دلسرد میشم 

حالت برعکسشم دیدم از خودم ناخواسته به قدری طرفی که اون شرایط رو داشته دیدم بهش احترام و محبت و حلوا حلوا کردم باعث شده طرف بدتر خودشو گم کنه البته بدون هیچ توقعی بهش احترام و محبت بی دلیل کردم و خیلی هزینه این حسم رو عاطفی و مادی پرداخت کردم 

البته شده طرفی که خیلی دوستش دارم رو یادم رفته به این موضوع دقت کنم ولی هیچ وقت ارزوی رفتن زیره یک سقف رو باهاش نخواهم داشت 

۱۵ سانت اختلاف واقعا نامردیه

قهرمانا تنهان،ولی هم آرومو مشتین،هم به موقش وحشیین،جای اینکه سوراخ کنن زیرشونو ناخدای کشتین
الان تاپکیتونو دیدم شماخودتون هم قدتون بلند محسوب نمیشه باقد ۱۷۵متوسط روبه پایین محسوب میشین  ...

منم نگفتم کهوخودم قدم بلنده که!!میگم که استخون بندی درشتی دارم سایز کفشم۴۰ یذره چاق میشم انگار یه سر وگردن ازشوهرم بلندتر م 

وبرعکس شوهرم ظریفه استخون بندیش وگرنه هستن هم قدای شوهرم که گنده نشون میدن واینکه تو اطرافیانم منو بلند قد میدونن بخاطر همون درشت بودن هیکلم مثلا اوندفعه دخترخواهرشوهرم میگه زندایی قدت چنده گفتم۱۶۰خواهرشوهرم میگه نه بابا اشتباه میکنی بیشتری😐😐😐😐

خدایا اطرافیانم را غرق خوشبختی کن
دقیقا حرفاش خیلی عجیب غریبه  من ۱۰سانت از شوهرم کوتاه ترم و میتونم پاشنه بلند بپوشم‌چند شب پیش ...

ببخشید که اینو میگم 

پاشنه بلند برا زنی هست که خودش فهمیده چی کم داره

زنی که با قدش میتونه فخر و جدابیت طبیعی داشته باشه چرا باید خودشو با پاشنه بلند عذاب بده

وگرنه بهترین حالت کفشی که راحت باشه همون اسپرت هست

قهرمانا تنهان،ولی هم آرومو مشتین،هم به موقش وحشیین،جای اینکه سوراخ کنن زیرشونو ناخدای کشتین
منم نگفتم کهوخودم قدم بلنده که!!میگم که استخون بندی درشتی دارم سایز کفشم۴۰ یذره چاق میشم انگار یه سر ...

در هر صورت مساله سلیقه ای هست و به قول قدیمی ها 

علف باید به دهن بزی خوش بیاد

2738
الان تاپکیتونو دیدم شماخودتون هم قدتون بلند محسوب نمیشه باقد ۱۷۵متوسط روبه پایین محسوب میشین  ...

در کل طرف خودش ملاکه 

نباید به حرفه کسی باشه 

مهم حرفه دله خودشه

شاید تجربه قبلی که داشتم خیلی ها نسبت به من حسادت یا تعریف و تمجید داشتن 

ولی دله خودم اینو نمیگفت 

از همون اولش حسم حسه نرسبدن به ارزوم بود 

در هر صورت طرف باید تو هر شرایطی که هست و داره اون خاسته دلشو احترام بزاره 

اگر زنه ۱۷۰ به بالا.

به ۱۹۰ به بالا راصیه

حتما باید به این خاستش اهمیت بده

اگر زنه ۱۵۵ 

به اختلاف ۱۵ سانت بهبالا راصیه بازم باید به خاستش احترام بزاره 

و همچنین برعکس 

حتی اگر خاسته دل ثروت و زیبایی یا مدرک تحصیلی باشه نباید با حرفای بعدا درست میشه یا اینا مهم نیست خودشو گول بزنه 

ببخشید که اینو میگم  پاشنه بلند برا زنی هست که خودش فهمیده چی کم داره زنی که با قدش میتونه فخ ...

پاشنه بلند پوشیدن برای زنا یه جور جذابیت وظرافت داره ،ربطی ب جبران کمبود قد نداره ، حسی که نمیتونی درکش کنی رو تحلیل نکن😄

دقیقا حرفاش خیلی عجیب غریبه  من ۱۰سانت از شوهرم کوتاه ترم و میتونم پاشنه بلند بپوشم‌چند شب پیش ...

دقیقا دیدی که گفتم خودش قدش زیاد بلند نیست وگرنه این‌نظرو‌نداشت من تواولین نظرم گفتم که مردای بلند زنای کوتاهترازخودشون حتی تا ۳۰_۴۰سانت اختلاف میپسندم ومردای کوتاه برعکس زنای بلند دوست دارن خوب دختر با قد ۱۷۰خدایی قدش بلنده و مرد هم قد خودش براش خیلی کوتاه میشه این دختر تا ۲مترجاداره شوهرش قطعا شوهرقد بلند انتخاب میکنه

اره واقعا هم آدم باید همه جوانبو بسنجه الان منم راحت موهامو مدل میدم طرف بالا کفش با پاشنه هرچقدر بلندم بخوام میتونم بپوشم چون جاداره تازه اگه ده سانت اختلاف داشته باشی کفش پاشنه بلندم بپوشی بازم هم قد میشین با شوهرت دیگه وای به حال اینکه دختره بخواد هم قد شوهرش هم باشه اونوقت پاشنه دوسانتیم بپوشه ازشوهرش قدش میزنه بالا 

منم 159 قدمه 😢

جدی میگین ؟

به آقایی با من همینقدر تفاوت قدی داشت اما میگفت واسش مهم نیست واخلاق براش مهم تره 

شما هم شوهرتون اینجوری میگه ؟

لا اِله اِلّا اَنت سبحانک اِنّي كُنتُ مِن الظّالِمينفَاسْتَجَبْنَا لَهُ وَنَجَّینَاهُ مِنَ الْغَمِّ وَكَذَلِكَ نُنجِی الْمُؤْمِنِینَ
2706