2733
2734
عنوان

شوهر قد بلندا بیان فقط 😁😁

| مشاهده متن کامل بحث + 13782 بازدید | 239 پست
منم شوهرم قدش بلنده خیلی صاف راه میره پره تقریبا تپله اما کلا خوش تیپه همین ناراحتم میکنه خودم کوتاه ...

منم کوتاهم ، اما اصلا خودتو از تنگ و تا ننداز ، تازه خیلیا علنا بهم میگن ک شوهرت از قیافه و قد و ... بهت سره ولی من اهمیت نمیدم به جاش بیشتر افتخار میکنم میگم ببینید دیگه من چیااا دارم که منو انتخاب کرده😏😏

دخترمون چیکار کنم تو عروسی پس 😂

فعلا نادیده بگیرش 

یه بار عین شما شدم بهش گفتم بهت دارم علاقه مند میشم بامن ازدواج میکنی اون گفت نه یه بار گوه خوردم دیگه نمیخورم کلا نابودم کرد

غم کم میخوریم کم که نه هرروز کم کم میخوریم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو خوبی پسرعموم همقد شوهر توئه، زنش ۱۵۳، همین حدوداس فک کنم

آره زن پسرخاله ام هم 150 قدش نمیشه، پسرخالم شاید از شوهرم بلند تر 🙄😢😕

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
2728
من اصن از این زاویه نگاه نکرده بودم ولی قد بلندا معمولا آدمای منطقی هستن و قد کوتاه زود از کوره در م ...

نه، به طبع آدما برمیگرده 

شوهر من خیلی زود عصبانی میشه 

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
2738
منم کوتاهم ، اما اصلا خودتو از تنگ و تا ننداز ، تازه خیلیا علنا بهم میگن ک شوهرت از قیافه و قد و ... ...

من هیشکی  از مردم به روم نمیاره 

شوهرم همش بیرون کنارم راه نمیره انگار روز اول کور بود هی بدی های قیافه وهیکلمو به روم میاره کاش بمیرم یعنی اوووونقدر پشیمونم از ازدواجم خدااااا الان میخوام خودمو جر بدم امشب خیییییلی حال بدی دارم

غم کم میخوریم کم که نه هرروز کم کم میخوریم 
یه همکار داریم خیلی قد بلنده ۱۹۰به بالا فک کنم خیلی آدم ارومیه و یه قد کوتاه داریم خیلی فضوله

این به خود شخص ربط داره که چجور آدمی باشه...

میتونه برعکس اینم وجود داشته باشه😊😊😊

بِزَن بارونِ نَم نَم.... خیس بِشَم آرومو کَم کَم... اِی ببار رو صورتِ مَن‌‌‌... تابِشَم آروم یِکَم مَن..!!! 😊😊♥️♥️
2706