2737
2739

اوایل خیلی خوب بود میگرفت الان ی هفتس اصلا نمیگیره سرشو برمیگردونه چیکارکنم به تجویز دکترش شیرخشک هم بهش میدم انگار اون خوشمزه تره

شیر خشک راحت تره برای همین نمیخوره یمدت بهش نده یا یک سر شیشه تنگ بزار براش

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه اینجوری گرسنه میمونه

نگران نباش اونی که ماشالله اینقدر باهوش که اون راحتره انتخاب میکنه گرسنه بمونه شیر خودت و میخوره موقع خوردن شیر خودتم کمکش کن شیر بیشتری بیاد بعد یمدت دوباره خوب میشه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2728
😍😁😁باشه مرسی

عزیزم نگران نباش میخوره فقط یکم باید صبور باشی