2733
2734
عنوان

خانما کیا حاضرن با یه آقا دکتر ام اسی خوش تیپ و خوش اخلاق ازداوج کنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3839 بازدید | 260 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره مهم دوست داشتنه امیر مهدی ژوله و آتنه فقیه نصیری و بهناز جعفری اینا چهره های مشهوری هستن که ام اس دارن و کنترلش کردن بچه داره ژوله و تو هنر هم موفقه. 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2731

من نظرم منفیه چون از زندگی آرامش میخوام خیلی سختمه مدام نگران سلامتی عزیزترین فرد زندگیم باشم

امیدوارم که حالتون خوب خوب بشه ان شالله

خدای مهربون شاکرم بخاطر آفریدن این مرد بهشتی ممنونم که سرنوشتم رو باهاش نوشتی ... خونواده سه نفرمون رو در پناه خودت حفظ کن

پیرو پست هایی که در تاپیک قبلیتون گذاشتم ازدواج شما باون خانم اشتباست اولا تفاوت سنی زیاده بعد هم دختر کم سن هستن و فعلا در دوران تصمیمات احساسی هستن 

دلم گرفته ای دوست ، هوای گریه بامن ، گر از قفس گریزم ، کجا روم کجا مننننننن😔😔😔
2740

بعضیا فقط با همین تفاصیل بقول شما جواب مثبت یا منفی میدن بعضیام باید شناخت پیدا کنن, این چیزا ک واسه جواب دادن کافی نیست, حداقل باید برید چن جلسه با هم بیرون صحبت کنید.. 

مگه شما از الان مطمعنی واسه ازدواج با این خانوم؟؟ نمیخوای بیشتر بشناسیس؟ یا از قبل میشناسین همو؟ 

واقعا ببخشید ولی اگه نگم اذیت میشم

میخای نه

میخوای

و اینکه برای شخص خود من مهم اخلاق و عشق هست

با بیماری میشه کنار اومد

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡

بستگی داره چن سالتونه😂

خب احتمالا بالای سی و پنجین. 

من جلوتون کوچولوعم😐

"ینی کاملا خودمو گذاشتم جای دختره، کیف کنین به چیا فک کردم دوستان😅"

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍
من کلا دوست نداشتم با قشرِ جامعه ی پزشکی ازدواج کنم چون دختر و پسر خیلی باهم راحتن ، حساسم رو این مس ...

من هیات علمی هستم پزشک نیستم خوب شد تذکر دادین

2706