2737
2734
عنوان

خانما کیا حاضرن با یه آقا دکتر ام اسی خوش تیپ و خوش اخلاق ازداوج کنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3839 بازدید | 260 پست
ژوری

سوتیه دختر عممه منم هرجا بشینم همینو میگم

صبحانه را میتوان با دسر عاشقانه های شیرین میل کرد...وقتی الکی حواسم را پرت روزنامه خواندن کنم و از فنجان تو چایی بنوشم و بعد با کلی اب و تاب بگویم:  عجیب است...چقدر چای امروز خوش طمع شده...!                                            چشمانت به خنده بیفتد ولقمه نیمه گاز زده ام را از دستم بگیری                                                         و بگذاری دهانت و بگوویی:عجیب تر اینکه نان و مربای امروز هم طمع هیجان انگیزی دارد و هضم،این مزها های ه عجیب،بوسه ای میخواهد که که از ابتدای صبح روی لب های جنابعالی دارد زبان درازی میکند!!                                                                                  بابا تیکر رژیمه ،من مجردم هنوز شوهرم کجا بود که حامله بشم بابا                                                                                   
سلام استارتر. خوبی؟ رفتی خاستگاری؟ چیشد؟؟ تو فکرت بودم...جوابمو بدی لطفا هر وقت پیاممو دیدی

سلام سرکار خانم بزرگوار و با مخعرفت تشکر که پیگیر امورات بنده بودین واقعیت اینکه با دعای همه خوبان تا حالا خوب پیشرفته فقط دعا کنید اگه خیره هس برای طرفین جور بشه بنده دلم میخاد ولی خوب خدا میدونه چی به صلاحمه لطف می کنید بازم خیلی خیلی سپاس از اینکه بیاد بنده بودین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام سرکار خانم بزرگوار و با مخعرفت تشکر که پیگیر امورات بنده بودین واقعیت اینکه با دعای همه خوبان ت ...

من خودم چون درگیر یه بیماری دیگه هستم درکت میکنم. خب ماها هم حق زندگی داریم هم حق تجربه عشق داریم....امیدوارم بهترین ها برات رقم بخوره و در کنار همسرت خوشبخت بشی و یه خانواده گرم تشکیل بدین

خودت رو دوست داشته باش❤
2728
من خودم چون درگیر یه بیماری دیگه هستم درکت میکنم. خب ماها هم حق زندگی داریم هم حق تجربه عشق داریم... ...

واقعا  لطف کردین از صمیم قلب براتون دعا می کنم خوشبخت باشین

خوب لطف کنید دلایلتون هم بگید اگه حوصلتون میشه

تا حالا تو شرایطش نبودم .ولی اگه اون اقا اخلاق رفتار خوب خانواده خوب داشته باشه .مهم تر خودش خوب باشه قبول میکردم .

بیماری برا همه هست چه قبل ازدواج چه بعد لزواوج.

خدا رو چه دیدی شاید با این ازدواج بیماری خوب شد 

الله اعلم .

ایشالله خوشبخت بشی 

میشه برا حاجت روایی منم یه صلوات مهمونم کنید؟؟