2737
2734
عنوان

لباس مجلسی ای که برام تنگ شده:دی

706 بازدید | 11 پست

خانوما من یه لباس مجلسی چند وقت پیش خریدم که وزنم زیاد شد و برام تنگ شده و خیلییی دوسش دارم دلم میخواد بازم بشه بپوشمش اخه فقط یه بار پوشیدمش. به نظرتون لباس مجلسی ک تنگ شده رو میشه برد یه خیاطی خوب اندازشو درست کرد؟ کسی تا حالا همچین کاری کرده یا اطلاعی داره که میشه یا نه؟🙈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه جا درز پارچه زیاد برده باشه اره 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2728

چند کیلو شودی؟ 

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست

داخل لباسو ببین زیر دوخت هاش جا داره ک این ور تر بدوزه و اون دوز قبلی رو باز کنه خیاط یا نه

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍
2740

خب چرا لاغر نمیکنی دوست داری دوباره هزینه بزاری بازش کنی و بعد اگه بازم لاغر شدی هزینه کنی و تنگش کنی ؟

زندگی رو دوست دادم چون دخترم هست .         از دست خیلی ها ناراحتم .              خواستی برام دعا کن ممنون