2733
2739
عنوان

بنظرتون اشتباه کردم

129 بازدید | 16 پست

امشب خونه مادرشوهرم میخواستن برن یه مراسمی که‌من نمیخواستم برم خواهرشوهرمم که ازدواج کرده یه کت سفید صورتی پوشید با شلوار سیاه بعد بقیه بهش گفتن این بهش نمیاد اونم گف شلوار سفید  خودمه یادم رفته بیارم  بعد رو به من کرد گف برو شلوار و شالت که سفیده برام بیار حالامنم ادم گند وخسیسی‌نیستم ولی رو لباس ووسایل شخصیم حساسم که اگه کسی پوشید دیگه نمیخوامش وسواسم اونم رو شلوار اگه چیزی دیگه بود شاید ولی شلوار نمیتونم بعد دیدم ناراحت شد که من خندیدم نرفتم بیارم بهشش گفتم‌کیفی النگویی چیزی میخوای میدم وبه طور غیر مستقیم بهش رسوندم ادم نباید شلوار کسی بپوشه شاید طرف مریضی چیزی داشته باشه اونم گف ادم شورت پاشه که ولی روش برگردوند وناراحت شد نظرتون من کار بدی کردم 

آبجهای گلم لطفا یه صلوات باسه ظهور آقا امام زمان و عاقبت بخیری تو دنیا وآخرت و سلامتی عزیزام وخودم  وحاجت روایم بدین مرسی از مهربونیاتون انشاالله  هممون به حاجت هامون برسیم و خدا به همه نعمت سلامتی بده   آمین    

نه

خواهرشوهرت عقل نداره ک چنین چیزی خواسته

❤و افوض امری الی الله،ان الله بصیربالعباد❤                           (۱۵آبان۹۸)اولین فرشته کوچولوی مامان!هنوزحس شیرین بودنتو با بابایی باورنکرده بودیم که تنهامون گذاشتی،کنجدمن😔 میشه تو از خدا بخوای یه نی نی دیگه بذاره تو دل مامان؟اخه من و بابایی خیلی داریم غصه میخوریم😭(۳خرداد۹۹)خدایاشکرت که تست من مثبت شد،خداجون میشه این بار قلب کوچولوشم بزنه و سالم بیاد توبغلم،خدایا امیدم به خودته ناامیدم نکن💗(۲۱خرداد۹۹)قلب کنجدم زدخدایاشکرت که صدای قلبشو شنیدم🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

اون نباید میخواست ولی تو هم کار خوبی کردی ندادی لباس مشترک میشه آخه؟

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

یه چیز دیگم اینه که الان با سه تا بچه کوچیک به بهونه ای اینکه شوهرش شب کاره ومیترسه دوهفته است شبانه روز خونمونه چون منو مادرمادرشوهرم تو یه حیاطیم و خونه مال شوهرمه من خیلی ناراحتم اما بازم احترام میزارم وچیزی نمیگم بخاطر اونا مجبورم بچم بفرستم خونه مامانم از بس سروصدا میکنن وبچش بچمه عذیت میکنه 

آبجهای گلم لطفا یه صلوات باسه ظهور آقا امام زمان و عاقبت بخیری تو دنیا وآخرت و سلامتی عزیزام وخودم  وحاجت روایم بدین مرسی از مهربونیاتون انشاالله  هممون به حاجت هامون برسیم و خدا به همه نعمت سلامتی بده   آمین    
2706