2737
2734

تخم مرغ و سیب زمینی آبپز کن روش نمک فلفل با جعفری خرد شده اگه نداری شوید خشک بزن اگه دوست داری سیب زمینی رو بعد پختن چهار قسمت کن بعد کمی توی کره تفت بده

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تاس کباب نیم ساعت امادس

تاس کباب نیم ساعته آماده میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 

بیخیااااال حتما کباب تابه ای منظورت ها

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️
2740
کنسرو املت نیمرو نودل گوجه و بادمجون    

گوجه و بادمجونو پایه ام لامصب بس ک خوشمزس

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️

من دیشب سیب زمینی سرخ شده با سوسیس و فلفل دلمه ای  سرخ شده رو به همراه پنیر پیتزای فراوان  پودر اویش و پاپریکا و فلفل سیاه مخلوط کردم گذاشتم ۱۰ دقیقه تو ماکرو اسمشو نمیدونم ولی هم من هم شوهرم از خوردنش لذت بردیم ۳۰ دقیقه هم  زمان برد 

گوجه و بادمجونو پایه ام لامصب بس ک خوشمزس

وای آره رب انار توش بزنی با سبزی تازه بزنی بر بدن  

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...