2737
2734
گوشتش نیم ساعته نمیپزه ک

میدونی چکار کن من اینکارو میکنم چحور خورش درست میکنی قبل با روغن سرخ کن در قابلمه بذار حرارت ببین گوشت بعد سرخ کن بریز تو مواد تاس کباب اینجور میمزه خیالت راحت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چطوری؟ی بار درست کردم مث نازخاتون اصلا خوب نشد

من فقط تو روغن سرخ میکنم هم گوجه رگ هم بادمجون رو

همین

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️
2731
نه تاس کباب بود

ببین تاس کباب اونیه ک ی گوشت مشتی رو میذاری روش به و سیب زمینی بادمجون کدو و گوجه می‌چیند میذاری با آب و رب جا بیوفته ها

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️
خوب الان همینو شام درست کردم من پنج سال دارم اشپزی میکنم 🙄

آخه گوشت چطوری نیم ساعته میپزه؟ 

من گوشت چلویی منظورمه شما گوشت چرخ‌کرده میگی؟ 

آخه گوشت چطوری نیم ساعته میپزه؟  من گوشت چلویی منظورمه شما گوشت چرخ‌کرده میگی؟

نه من گوشت اینجور میپزم چجور خورش درست میکنی میداریش تو قابلمه بعد در قاللمه میذاری وقتی یکم اب انداخت بعد با روغن سرخ میکنی من اینکارو میکنم بعد میریم تو تاس کباب راحت گوشت میپزه مثل چجور گوشت خورش درست میکنی اونجور

2738
نه من گوشت اینجور میپزم چجور خورش درست میکنی میداریش تو قابلمه بعد در قاللمه میذاری وقتی یکم اب اندا ...

خب پ.... 

من فک کردم گوشت چلویی رو میندازی تو قابلمه نیم ساعت بعد میاری گفتم نمیشه ک

الان ی کم دیر شده برا تهیه شام بعد لطفا دستورشو بده

سوپر مارکت برو بگو‌ نودل میخوای.خودش طرز تهیه ش رو نوشته روش عزیزم . آب وجوش که اومد میریزی تو آب جوش سه دقیقه ای میپره 

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

دلم برا اون بچه دوسالت میسوزه

T_tahmine لطفا پیدام کن ... بد کردم ... اگ یجایی حرفای نا امید کننده از دهنم اومد ک ناراحت شدین به بزرگی خودتون ببخشید ... حال خوشی ندارم فعلا ... برام دعا کنید ... دعا کنید ک با تموم شدن دوره قرصام از افسردگی درام و با نبودش کنار بیام...خدایا ناموسا وتسه همه ازمایشات مغسی
2706