2733
2739
از بعد از ظهر یکی در میون تاپیکا شده مامان گندم...
میگن لبخند ربطی به مرگ نداره...ولی تو بخند تا من برات بمیرم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره بسه دیگه خداروصد هزار مرتبه شکر که دروغ بوده
هزار سال هم که بگذرد من در توهم حضورت نفس می کشم من آن شانه هایت را می خواهم که پناهم بود (روحت شاد پدر مهربانم)ﺧﺪاﻳﺎ ﻣﺎﺩﺭﻡ ﻧﺒﺾ ﺯﻧﺪﮔﻴﻤﻪ ﺩﺭ ﭘﻨﺎﻩ ﺧﻮﺩﺕ ﺣﻔﻆﺶ ﻛﻦ ﺁﻣﻴﻦ
2728
برایم مهم نیست از بیرون چگونه به نظر می آیم... کسانی که درونم را می بینند برایم کافیند... برای آن هایی که از روی ظاهرم قضاوت میکنند حرفی ندارم... با خود می گویم بگذار همان بیرون بمانند...
2738
یه ادم دیوونه چند روز بود همه جا میگفت دختر یک سالم وشوهرم تو یه تصادف از دست دادم....ولی خدارو شکر دروغ بود....
حالا این خانما ول کن ماجرا نیستن
میگن لبخند ربطی به مرگ نداره...ولی تو بخند تا من برات بمیرم .
درسته خیلی حرف ازش داره زده میشه ولی زن نهم کم با اعصاب یک مشت ادم باردار و بچه دار بازی نکرد
آزادی ... هر چی میخوای پشت سرم بگو ... مهم اینه من و هدفم بزرگتر از مغز کوچیک و یاوه گویی هات هستیم
اهان فهمیدم چند روز پیش تاپیکشو خوندم. خاک بر سر روانی . چقدر ناراحت شده بودم. خوبه حالا دروغ بوده.
حراج کردم شدید کیف و کفش چرم زنانه بدو بیا http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=942894&PageNumber=1
2706