2733
2734
عنوان

سیگار تو مدرسه دخترونه🤪

| مشاهده متن کامل بحث + 5889 بازدید | 100 پست

وقتی چیزی برای عرضه نداشته باشن میرن سراغ چیزایی ک تبلیغ میشه..

بله موافقم برای دختر فاجعه تره

چون اون دختر قراره مادر اینده باشه. و تربیت نسل حامعه ب عهده اشه

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.

دخترو پسر نداره عزیزم

کاش میرفتی جلو به بهونه ادرسی ساعتی چیزی خیلی دوستانه تو چندتا شوخی میگفتی 

خوشگلا حیف پوست و دندونتون نیست حیف از این شور و حال جوونیتون نیست، میدونستین هریه نخ سیگار چند دقیقه عمر پوستتون روبالا میبره و....

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دیروز بین فاطمی و ولیعصر پیاده می اومدم قشنگ سه تا دختر دیدم راحت سیگار بدست راه می رفتن. عادی ش ...

مشکل از اونجایی شروع میشه که مادر و پدر خانواده توی کار و زندگی و بدبختی غرق شدن که وقت، وقت گذروندن و توجه کردن به بچه هاشون رو ندارن

آدم شاد زیستی هستم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂/کاربر قدیمی از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/تو وضعیت بدی هستم میشه برای درست شدن زندگیم و رو پا موندن زندگیم و اینکه خانوتدم چیزیشون نشه صلوات یا دعا یا.... برام بفرستید❤️

کاش کاش کاش فقطططط سیگار بکشن

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
2728
انقدرم دود سیگاراشون بوی گند میده معلوم نیست توشون چیه؟ 

اوه

شاید واقعا سیگار نیست چیزای دیگه میریزن

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.
درسته اما تو پسر ها بیشتره و خب مشکل از فروشنده هاست که به بچه نوجوون سیگار میدن اگر بهشون نفروشن که ...

خب ایران قانونی واسه اینکه منعشون کنه نداره متاسفانه وقتی یه پدر بیشعور بچه کوچیکشو میفرسته براش سیگار بخره یا جلو بچش سیگار میکشه نتیجش میشه همین

من در كنار تو به هدفم ميرسم💪🏻

نه عزیزم دختر و پسر نداره متاسفانه این مساله تو مدارس هست و حتی مدیران مدارس هم وقتی میگیم نمیتونن کنترل کنن چون بچه ها خارج مدرسه سیگار میکشن اما پسر من حتی تو مدرسه دیده سیگار و قلیون میارن ولی بچه ها پشت هم هستن حالا یا از ترس یا از روی مرام و معرفت(که خودشون فکر میکنن)

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2740
دخترو پسر نداره عزیزم کاش میرفتی جلو به بهونه ادرسی ساعتی چیزی خیلی دوستانه تو چندتا شوخی میگ ...

وای انقدر بعضی از این دخترا شرنده شدن، آدم جرئت نمیکنه حتی بهشون نگاه کنه چه برسه به تذکر

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜

خیلی بده

تو مدرسه ما (مدرسه ی تیزهوشان) تو پایه هشتممون فکر کنین پایه هشتم دو سه مورد هست مدرسه برخورد باهاشون می کنه ولی درست نمیشن

وقتی وضع مدرسه تیزهوشان که دغدغه بچه ها فقط درسه اینه ببینین وضع مدارس عادی چطوره

🌈 ایران خانم... یه روز دوباره میخندی 🖤 
دخترو پسر نداره عزیزم کاش میرفتی جلو به بهونه ادرسی ساعتی چیزی خیلی دوستانه تو چندتا شوخی میگ ...

فکر کردی خودشون نمیدونن گیرم جلوی من سیگار رو انداختن روزای بعدش چی..... 

خانواده ها باید بیشتر تو فکر باشن

آدم شاد زیستی هستم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂/کاربر قدیمی از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/تو وضعیت بدی هستم میشه برای درست شدن زندگیم و رو پا موندن زندگیم و اینکه خانوتدم چیزیشون نشه صلوات یا دعا یا.... برام بفرستید❤️

اینا بچه های همونایی هستن که هر چی میگی میگن به تو چه  و سرت تو زندگیت خودت باشه😏

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
خیلی بده تو مدرسه ما (مدرسه ی تیزهوشان) تو پایه هشتممون فکر کنین پایه هشتم دو سه مورد هست مدرسه برخ ...

کار به درس و مدرسه نیست در کل وقتی فشار روحی چه از جانب زندگی چه از جانب دوستا روی آدم باشه سمتش میره ولی آخه مگر توجه میکنن به این مسائل

فکر کردی اونام میگن چشم؟

معذرت میخوام آبروی آدمو می برن.

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.
وای انقدر بعضی از این دخترا شرنده شدن، آدم جرئت نمیکنه حتی بهشون نگاه کنه چه برسه به تذکر

آره اینم هست ولی دوستانه باشه چیزی نمیگن که😂😂😂

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2706