2737
2734

منم زیاد دارم یه بسته خریدم ۱۱۰اصلانم ب کارم نیومد.تازه بتونم ب کسی بدم مجانی میدم ولی کسیو نمیشناسم

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم زیاد دارم یه بسته خریدم ۱۱۰اصلانم ب کارم نیومد.تازه بتونم ب کسی بدم مجانی میدم ولی کسیو نمیشناسم

من میخام عزیزم

خدایا....معجزتوبهم نشون بده ...خیلی منتظرم  برای نی نی دارشدنم صلوات میفرستی خاهری ؟دعاکن نی نی رو سالم بغلم بگیرم خاهری ...
2728
من میخام عزیزم

کدوم شهری؟

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
۱۱۰تومن یه بسته؟؟ایرانیشو؟

روش نوشته سیکلوژست

2740
روش نوشته سیکلوژست

اها اون پروژسترون خارجیه.چقدر گرون کردن اخه لعنتیااا

من حالا این دورانو گذروندم از اولم استفاده کردم واقعا خیلی مبلغ ایرانیش روم فشار اورد

خداورحم کنه به کسایی که اول بارداریشونه و نیاز دارن به این دارو

اها اون پروژسترون خارجیه.چقدر گرون کردن اخه لعنتیااا من حالا این دورانو گذروندم از اولم استفاده کرد ...

اره واقعا.خیلیم سوختم چون یکیشم ب کارم نیومد