2733
2734
عنوان

کیاباوجودمشکلاتشون الان ریلکسن

| مشاهده متن کامل بحث + 619 بازدید | 35 پست
کارت درسته اونام به جایی نمیرسه هوا بیرون سرده کوفتشون میشه 

افرین 😆😆

چون ریپلای دوس داشتی

محتاجمبا قلب پاکت واسه خوب شدنم صلوات بفرستی 💔لایک کردی یعنی فرستادی منم برای تو میفرستم دوست خوبم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها منم دوتا بچه دارم پسرم پنج سال و سه ماه دخترم چهارماهه .تا میرم سمت دخترم پسرم میگه بیا دیدی دوستم نداری یا سریع شروع میکنه میگه برام حرف بزن یا غر میزنه .کلافه شدم هرچی بیشتر بهش توجه میکنم حریص تر میشه😓😓😓😓

من همونیم که ناخواسته باردار شده بود🥴 تمام آینده رو فقط برای پسرش برنامه ریزی کرده بود و نمیتونست عضو جدیدو بپذیره😓 افسردگی گرفته بود هیچ جوری با بارداریش کنار نمیومد😖 دنبال دارو و روش های سقط بود😭،الان همون جنین ناخواسته به دنیا اومده 😊یه دختر به زیبایی و سفیدی فرشته ها🥰.اون روی شوهرمو با اومدن دخترمون بعد از ۸ سال زندگی مشترک تازه دیدم 😆جوری قربون صدقه ی دخترمون میره و تو آغوش میگیرتش که باورم نمیشه این مرد همون شوهر  خجالتی و کم عاطفه است که  به زبون اوردن احساساتش خیلی براش سخت بود😮،باشه. هر روز میگم خدایا هزار مرتبه شکرت که این فرشته کوچولورو به ما دادی(مادر بزرگ یکی از شاگردای دوسال پیشم بعد از دوسال بی اطلاعی از هم خواب دیده بود توی تاریکی توی یه خونه چراغ سبز روشن بوده از ادما میپرسیده این خونه کیه بهش میگفتن خونه خانم معلم طاهاست.مادر بزرگ طاها صبح بلند میشه به دخترش زنگ میزنه میگه مامان امروز حتما به معلم پسرت زنگ بزن احوالشو بپرس این خوابو دیدم حتما چیزی هست.تو اوج ناراحتی من و تصمیم جدیم برای سقط این خانم با تعریف کردن خواب مادر ساداتش منو از حماقتی که میخواستم بکنم منصرف کرد.دعای خیرم همیشه بدرقه راه عزیزان مادر بزرگ طاها خواهد بود.🌹💝(اگر به قدر یک جمله تونستید کسی را از خواب غفلت بیدار کنید دریغ نکنید شاید یک جمله شما زندگی بخشید به کسی💝💝💝💝) )الهی لحظه لحظه ی  زندگی تک تکتون  پر از اتفاقای ناخواسته شیرین و پر از ارامش مث شیرینی اتفاق ناخواسته ی ما باشه.        خداوندا به اندازه تمام هستی شکرت .                    
2728
ایشالا به حق همین شب عزیز، دختره خیر از زندگیش نبینه و خدا جوابشو بده. 

الان یک سال ودوماهه ک باشوهرمه وقتی نبودم میومدتوخونم همیشه هم یه نشونه میذاشت ک من بفهمم لباس زیربیبی چک موهاشوتوبرس .....

خدایاهزارآرزوطلبکارم ویک مرگ بدهکار...یاطلبم رابده یاطلبت رابگیر  

شوهرم ۴ ماهه یک ریال نیاورده تو خونه.مشکل جنسی هم داره با میکرو باردارم.باید حتنا خصوصی زایمان کنم.استراحت مطلقم.۱۵ روز رفتم خونه بابام برگشتم دیدم طلاهام نیست.من میگم دزد زده چون زیادی گیجه و در خونه رو باز میذاره میره.خدا میدونه...میخواستم واسه مخارج زایمان طلاهامو بفروشم.دیروز رفتم بانک وام بیارم بدون سپرده وام نیست.۵ ساله زنشم هیچی برام نخریده خرجشم دادم.از صب سر چیزای دیگه باهاش دعوا کردم و کتکش زدم.الانم مبخواست بره سرکار ماشینمو بهش ندادم گفتم خودت برو.پول کرایه ماشینشم باید من بدم.تن لشه صبا خونه س شبا مثلا میره نگهبانی.رفته بیرون از خونه ده بار پیام فرستاده گ..و..ه ..خوردم ولی پول کرایه ماشین براش نفرستادم بلکه به خودش بیاد الانم مثلا ریلکسم رو تختم دراز کشیدم... 

الان یک سال ودوماهه ک باشوهرمه وقتی نبودم میومدتوخونم همیشه هم یه نشونه میذاشت ک من بفهمم لباس زیربی ...

چقدر ناراحت كننده !! شوهرت چند سالشه ؟ خودت چند سال؟ بچه هات چه سني هستند ؟ خانه داري ؟؟اميدوارم زندگي بر وفق مرادت بشهز

خداوندا مرا به حال خود رها مكن
خب مجبورم دیگه وگرنه بایدازافسردگی تیمارستان بستریم کنن ودخترامن غصه بخورن 

اگه قصدت زندگی کردنه این بهترین راهه

چون توش واسه خودت بیشترین منافع و کمترین منافع برای شوهرته

۱.منجبوره اسه بره اسه بیاد

۲.همیشه میترسه ک بفهمی

۳.خرجیتونو علنا کم نمیکنه بخاطر اون مجبوه حساب کتاب پس بده

۴.مهمترینش بچه هات ارامش دارن و تو دعوا نیستن

اگر قصدت ادامه زندگیه با کارات زن۶ رو بچزون خودس گم میشه میره

مثلا همین الان اس عاشقانه خفن بده مثلا بگو بیا زودتر من شب منتظرتم یا اینکارا ک خودت میدونی زنا از چی اتیس میگیرن 

با سیاست داشتن هم دل خودتو خنک کن هم شوهرتو خر کن هم زنه رو ناک اوت کن

همه ما تو زندگی از خیلی چیزا عذاب میکشیم

من خودم بخاطر موضوعی ۳ ماه خودمو به بیمارستان رسوندم

اخرش دیدم دودش داره فقططط خودمو بچه هامو کور میکنه نشستم دیدم بهترین کار اینه با کسی ک باهام بازی میکنه بازی کنم نه که حرص بخورم همینم شد ک الان بهترم 

محتاجمبا قلب پاکت واسه خوب شدنم صلوات بفرستی 💔لایک کردی یعنی فرستادی منم برای تو میفرستم دوست خوبم😍
2738
الان یک سال ودوماهه ک باشوهرمه وقتی نبودم میومدتوخونم همیشه هم یه نشونه میذاشت ک من بفهمم لباس زیربی ...

اگه نمیتونی از شوهرت جدا بشی پس صبوری کن. ولی احمق نباش. به خودت برس. هم جسمی هم روحی. خودتو قوی کن. خیلی قوی

خدا لعنت کنه این جور زنا و دخترارو

خیر از زندگیشون نمیبینن مطمئن باش

از ته دلم برات ارزوی آرامش میکنم عزیزم. خودت رو بیشتر از هر چیزی تو این دنیا دوس داشته باش 

شوهرم ۴ ماهه یک ریال نیاورده تو خونه.مشکل جنسی هم داره با میکرو باردارم.باید حتنا خصوصی زایمان کنم.ا ...

پيش خودت چي فكر كردي به زور بچه دارشدي ؟ بنظرت اين مرد ميتونه پدر خوب و مسئوليت پذيري بشه ؟؟ تا كي ميخواي مجبورش كني ؟

چشمه بايد خودش آب داشته باشه

خداوندا مرا به حال خود رها مكن
شوهرم ۴ ماهه یک ریال نیاورده تو خونه.مشکل جنسی هم داره با میکرو باردارم.باید حتنا خصوصی زایمان کنم.ا ...

زدیش؟بابا  دمت گرم یه تنه حقه همه زنا روگرفتیا

پيش خودت چي فكر كردي به زور بچه دارشدي ؟ بنظرت اين مرد ميتونه پدر خوب و مسئوليت پذيري بشه ؟؟ تا كي م ...

خواستم طلاق بگیرم چون تن لش بود این مشکلشو فهمیدم گفتم طلاق میگیرم.خودم شاغلم خونه و ماشین دارم پدرم نذاشت خدا ازش نگذره.گفت برو دنبال دوا درمان خودمو خرجشو میدم

2706