2737
2739
عنوان

روز تون رو تا الا چه طور گذروندید

540 بازدید | 89 پست

من ک تا ۱۲ خونه مامانم منتظر شوهرم بودم بعد ک اومد کمی دعوا کردم باهاش بعد رفتیم بیرون دور زدیم بعد اومدیم ناهار خوردم و گشتی کج نگاه کردیم الا هم شوهرم خوابه منم میخوام خونه رو تمیز کنم بریم خونه خواهر شوهر 

زندگی رو دوست دادم چون دخترم هست .         از دست خیلی ها ناراحتم .              خواستی برام دعا کن ممنون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من تا 12 ظهر خونه مامانم خواب بودم... شوهرم ماموریته و بشدت دلتنگم... باردارم هستم و بشدددددتم سرما خوردم... تا الانم گریه کردم از بی کسی و تنهایی

دلم می خواهد یک دختر داشته باشم.❣دختری با موهای بلند مشکی و چشم های درشت خندان. اسمش را بگذارم "گیسو" و هر وقت دلم آشوب بود بنشانمش روی زانوانم و گیسهایش را ببافم تا قلبم آرام بگیرد.حالا که فکرش را میکنم دلم میخواهد "باران" هم داشته باشم. دختری لاغر و قد بلند که با صدایی مخملی برایم شعر بخواند. یک دختر تپل و مهربان با گونه های سرخ و گرد هم میخواهم. اسمش را بگذارم "آلما" و موهایش را با شامپوی سیب بشویم تا حسودی موهای طلایی خواهرش "گندم" را نکند. آدم برای دختری با موهای طلایی جز گندم چه اسمی می تواند بگذارد. معلوم است، "خورشید"! اصلا خورشید باید اولین دخترم باشد و هر صبح که چشمهایش را باز می کند ببیند خواهرش "شبنم" زودتر از او سماور را روشن کرده، "شادی" را بیدار کرده و به "نسترن" رسیده. دلم میخواهد در حیاط خانه م "ترانه" بخواند و "بهار" برقصد. "نگار"م خودش را لوس کند و من به هیچ کدام نگویم که روز تولد خواهرشان "الهه" مجذوب چشم هایش شده م. دلم چقدر دختر می خواهد. روزهایم بی "سحر"، شبهایم بی "مهتاب"، آسمانم بی "ستاره" و زندگی بدون "افسانه" ممکن نیست. تازه یک "ساقی" هم میخواهم تا سرم را گرم کند و "همدم" تا درد دل هایم را برایش بگویم. "رویا" می خواهم تا انگیزه زندگیم باشد و "آرزو" که دلیل نفس کشیدنم. دلم میخواهد یک دختر داشته باشم. دختری که خودم را توی چشمهایش و آرزوهایم را روی پیشانیش ببینم. هیچ اسمی توصیفش نکند. همه چیز باشد و هیچ نباشد. از هر قیدی آزاد باشد و در هیچ ظرفی جا نشود. رهای رها باشد! آری، انگار دلم می خواهد دخترم "رها" باشد...   وزن بعد زایمان 115...هدف اول... 110❌هدف دوم.. 105❌هدف سوم.. 100❌

خواب ..صبحانه ..خواب ..ناهار ..درازکش ..الان موبایل ب ست ...

دوقلو داشتن چ خوبه😄من وابجیم دوقلوییم دوتا قل کاملا همسان ازهرنظر اخلاق ورفتار واعتقادات ...گاهی حتی ادامه خواب همو میبینیم دنیایی داریم واسه خودمون خخخخخ....ان شالله هرکی دوقلو میخواد خدابهش بده😃😃😃

منم صبح بیدارشدم یساعت سرم توگوشی بود بعد باخواهرام تصویری حرف زدم بعدش ی دس به خونه زدم و ناهار پختم .بعدش ۳تا چله داشتم خوندم اونارو با نمازم بعد بازم گوشی بعدش چن تا لباس بود شستم و الانم در خدمتتونم😐

همیشه عشق باشد همیشه برکت🙂زندگیتو روی دور مثبت تنظیم کن تانتایج کارت مثبت از اب دربیاد😊به توانایی هات شک نکن😎بخشنده باش تا بخشیده شی😉
2738
رفتیم، نگاهش کردم، باهام صحبت کرد، حال دلم خوب شد... الانم رسوندم خونه و خودش رفت سر کار. هعییی دوبا ...

چرا دیگ دل تنگی میاد دیگ 

زندگی رو دوست دادم چون دخترم هست .         از دست خیلی ها ناراحتم .              خواستی برام دعا کن ممنون 

امروز روز بی نظمی بود تو خونمون....هرکاری و امروز پسرم اجازه داره بکنه.... بازی کردیم و کاردستی درست کردیم و کثیف کاری کردیم و سبزی پاک کردیم و باهاش باهم بازی کردیم و ناهار درست کردم و ظرف شستم و بقیش تو نی نی سایت بودم....

ازصبح تا ۲سرکار، تارسیدم خونه ۴:۳۰ بعدش  ناهارخوردم درازکشیدم

گفته ‏"یَداللَهِ فَوقَ أَیْدِیهِم"دهیعنی بنده‌ی من ‏نگران فردایت نباش‏از اَفعال آدم‌ها دلگیرنشو‏کاری ازآنها‏برنمی‌آید،دستت را به من بده،‏تا من نخواهم برگی از درخت نمی‌افتد  
2706