2737
2734

صابخونمون خارج از کشوره گفته تا هروقت دلتون خواست بشینید 😍امسال اولین ساله

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب عزيزم چه فرقي داره البته قبول دارم اونكه هرسال اثاث كشي داره واقعا سختشه اما من تو خونه اي نشستم ...

اینم یه نظریه  هرکس یه طرز فکری داره   

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد
خونه اي كه الانم ٣٢٠تومن رهن كرديم اينجا زير صد تومن كه اصلا رهن نيست اين خونمون رو هم ٣٥٠گذاشت ...

پس خونه ی خوبیه البته رهن کاملم خوبه من بیشتر از اجاره دادن متنفرم خخخخخخخخ پول رهن شما پول خونه  تو منطقه ماست   البته خونه کوچیک با ساخت معمولی

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد
2731
پس خونه ی خوبیه البته رهن کاملم خوبه من بیشتر از اجاره دادن متنفرم خخخخخخخخ پول رهن شما پول خونه &nb ...

منم از اجاره متنفرم چشم بهم بزني سر ماه اومده به شوهرم گفتم يه روز خواستي اجاره بدي من ميرم ميخرم من مستاجري رو قبول كردم فقط به شرط رهن كامل

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم