2726

ماکه خونه نداریم ...همیشه هرسال جاب جا فقط یه بار سه سال موندیم تو یه خونه ویع بارم بعدرپنچ سال جابجا 

دوقلو داشتن چ خوبه😄من وابجیم دوقلوییم دوتا قل کاملا همسان ازهرنظر اخلاق ورفتار واعتقادات ...گاهی حتی ادامه خواب همو میبینیم دنیایی داریم واسه خودمون خخخخخ....ان شالله هرکی دوقلو میخواد خدابهش بده😃😃😃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نه من تو خونه اولم شش سال نشستم صاحبخونه ام راضي نبود بلند شم ديكه جام كوچيك بود خونه هم قديمي شده بود پاشدم خونه بعدي رو پنج سال نشستم صاحبخونه امون مجبور شد خودش بياد بشينه الانهم شش ماهه اومديم اينجا روز اول صحبت كرديم گفتيم سه سال ميشينيم قراردادمون يكساله است اما لفظا حرف سه سال رو زديم

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

وای خدا منم چندروزدیگه باید اسباب کشی کنم فکرشو میکنم دلم میگیره اونم تو فصل پاییز دلگیره😪من مادرشوهرمینا دارن میرن شهر خانوادمم اونجان، مادرشوهرم و پدرشوهرم خونشونو میخوان بدن دست ما خودشون برن شهر طبقه بالا خونه برادرشوهرم بمونن من خیلی ناراحتم که تنها شدم تو این خراب شده اونم فقط به خاطرشغل شوهرم خدا خسته شدم البته خواهرشوهرم با یه چندتا فامیل اینجان ولی دوس ندارم زیاد برم پیششون اما من چرا نباید تو شهر باشم همه دارن میرن😥😥😥چرا من سرنوشتم اینجوری شد نمیدونم چی بگم

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩
نه من تو خونه اولم شش سال نشستم صاحبخونه ام راضي نبود بلند شم ديكه جام كوچيك بود خونه هم قديمي شده ب ...

من فکر کردم شما وضعتون خوبه خونه دارین

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد

منم ده ساله مستاجرم هرسال جابجا شدم فقط یه جا ۳ سال نشستم یه جاهم دوسال 

البته خونه ها خوب نبودن الان ۴ ماهه اومدم یه خونه خوبه ولی صابخونش گفته سر سال باید بلند شی چون پسرش عقد کرده تابستون عروسیشه اگه از روز اول گفته بود اصلا نمیومدم بشینم خسته ام از اسباب کشی

تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😎😍
شما تهران هستین یا نه

اره عزيزم تهرانيم ما امسال ميخواستيم بخريم اما منصرف شديم گفتيم سه سال ديگه هم اجاره ميشينيم با پولش رفتيم مغازه خريديم

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2706