2733
2739

موهام لایت داره قهوه ایی و بلوند

پوستمم سفیده

میخام لباس قرمز ماکسی خوشگل بپشوشم

نمیخامم رژ قرمز بزنم 

موهامو چیکار کنم؟!

چ جوری تیپ بزنم؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

رژ رنگ لب بزن یه برق لبم بزن روش عالی میشه😍

فقط یادت نره وقتی پاک شد تمدید کنی

سایه اسموکی هم بزن

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘
2740

موهاتو شنیونِ بهم ریخته کن

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘

بستگی داره عروسی کی باشه. من اگر درجه 1 باشه پیرهن ماکسی ساده. موهامم شینیون خیلی خیلی ساده جمع و باز و ارایش لایت

اگر درجه یک نباشه عاشق پیرهن زیر زانو هستم. موهام معمولا یا بافت هست یا باز و ارایش چون خودم تقریبا مسلط هستم خودم انجام میدم و همیشه همه تعریف میکنن

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
رژ رنگ لب بزن یه برق لبم بزن روش عالی میشه😍 فقط یادت نره وقتی پاک شد تمدید کنی سایه اسموکی هم بزن

سایه سیاه رنگ بهم نمیاد چون چشمام کوچیکه و فاصله چشمو ابرو کمه

موهامو چیکار کنم؟

2706