2733
2739
عنوان

کی این کارو کرده 😁😁 حاظرم قسم بخورم ۹۰ درصد

| مشاهده متن کامل بحث + 403 بازدید | 38 پست

ما سرگرمی آخر هفتمون بود

همسایه پدربزرگمو بنده خدارو دیوونه کرده بودیم.

دیوارشون کوتاه بود. ما هم زیاد بودیم تو یه رنج سنی. 

سر ظهر که همه خواب بودن نصفمون رو دیوار همسایه کناری کشیک میدادیم و نصفمون به نوبت زنگ همسایه رو میزدیم. همینکه همسایه از در هالشون میزد بیرون ما سنگ ریزه میریختیم تو کوچه و اونا میفهمیدن همسایه داره میاد و میدویدن داخل. 

همسایه هم یه ادم عصبی بود.

بعد از چند سال مچمونو گرفت چون نمیفهمید ماییم . اخه جیک نمیزدیم 🤣😂🤣

پدربزرگم خدابیامرز چقدر خجالت کشید جلو همسایشون. فرداش دیوارو ۳ متر بلند کرد 🤣🤣

شیطونکی سابق هستم. چرا گزینهِ کشور،  فقط امریکا و ایرانه ؟؟ من اهل هیچکدام نیستم. من اهل دلم 😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
😯😂😂😂

بعله .بعدشم با موتور در می‌رفتیم 😈🤦

دردی که انسان را به سکوت وامیدارد بسیار سنگین تر از دردیست که او را به فریاد وامیدارد... و انسانها فقط به فریاد هم میرسند نه به سکوت هم!💔

من همیشه با دوستم تو مسیر برگشت از مدرسه میزدیم فرار میکردیم

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂
2738

یادمه حدود پنجاه شصت دانش آموزو برداشته بودن می‌بردن یه مدرسه دیگه برای دیدن کارای هنریشون .پیاده هم می‌بردن .از پیاده رو ها که می‌رفتیم زنگ  همه خونه هارو می‌زدیم 😂😂😂

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.