2737
2734
عنوان

استخاره واقعیه؟؟؟

112 بازدید | 7 پست

من و عشقم استخاره گرفتیم هرکدوم

بار اول برای هردومونم خوب اومد

ولی اینبار گرفتم کلا چن تا چن تا بد میاورد

دو دل شدم که...🙁🚫

آن کس که اگر کم باشی گمت کند، همانیست که اگر زیاد باشی حیفت میکند   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استخاره به معنای راهنمایی گرفتن واسه انجام کاری ک درش شک وجود داره حالا شما سرخود نمیدونم چیکار کردی ولی اولا باید کار رو ب کاردونش سپرد نه که هرکی استخاره کنه بعدشم باید ایه خوند وقت داره 

2731

استخاره مال زمانیت که عقل بشر به جواب نرسه

تردید محض که با مطالعه و پرس و جو از اهل فن حل نشه

واسه خالت خاله بازی شما و دوست پسرت همون فال شمع و تا روت مناسب تره

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛

من حرف بزنم ونظرمو بگم باز قطع دسترسی میشم 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .
استخاره مال زمانیت که عقل بشر به جواب نرسه تردید محض که با مطالعه و پرس و جو از اهل فن حل نشه و ...

راس میگی☺ اشتباه کردیم

آن کس که اگر کم باشی گمت کند، همانیست که اگر زیاد باشی حیفت میکند   
2738