2733
2739
عنوان

صحنه عجيبي كه تو مترو ديدم!

| مشاهده متن کامل بحث + 1002 بازدید | 72 پست

منم یبار دیدم تو مترو بچه یه خانومه ای که تقریبا دو سه سالشم بیشتر نبود گریه میکرد برای اینکه ارومش کنه یه بسته اسمارتیس و یه نوشابه کوکا مشکی در اورد یکم نوشابه بهش میداد بعد یه قرص اسمارتیس .....شاخ در اوردم واقعا از مضرات اینا بی خبرن؟

به راحت نفسی،رنج پایدار مجوی....😔                                 شب شراب نیرزد به بامداد خمار....🤪 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

يه غذاي ديگه ميگرفت 

شاید اولین بار بوده فلافل براش گرفته.یهو دیده دوست نداره.

من که کلااااااا با ساندویچ خریدن برا بچه مخالفم

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  
بعد اول خودش خورد سير شد  بعد غذاي بچه رو داد

عجب مادر شکمویی 😂😂😂😂😂😂

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
2728
بعد اول خودش خورد سير شد  بعد غذاي بچه رو داد

منم پسرم بعضی وقتا میگه برام ساندویچ بگیر میگم تو نمیخوری،اصرار میکنه که باید بگیرین میگیریم براش نمیخوره😑😑

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
2740

دو ساعت اونا رو زیر نظر داشتی؟ 

خب بنظرم به خودشون مربوط بوده اخه چه ضرری به تو میرسونه اسییییییییی

منم دخترم قبلا فلافل دوس نداشت. شاید دخترش نون ساندویچی دوس داشته. شاید پول همراش نبوده. شاید مجبور بوده. ولی درکل چیز خیلی اعجاب انگیزی نبوده ها

قضیه اون یارو که یه خر داشته با پسرش میخواستن برن جایی خودش میشینه رو خر بقیه میگن چه پدر بی رحمی پسرش پیاده میره خودش سوار خر شده پیاده میشه پسره میشینه رو خر باز بقیه میگن چه پسر بیخودی پدر پیاده میره پسر نشسته رو خر دوتایی سوار خر میشن بقیه میگن چه بی رحمن بیچاره خر جفتشون پیاده میشن و پیاده میرن بقیه میگن چه ادمای احمقی از خر استفاده نمیکنن اخرش خر رو پرت میکنن تو رودخونه خودشون و بقیه رو راحت میکنن 😂

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                
چيش عجيبه!؟ تاپيك خيانت شوهر  جرواجر كردن مادرشوهر دوست داري!! اي بابا

نه تو دوس داري انگار بحث غيبت باشه 

تو از كجا ميدوني تاپيك مادر شوهر دوس دارم مگه همه مث تو سرشون تو زندگي مردمه

اينجوريم با من حرف نزن مث خودت جوابتو ميدم

دو ساعت اونا رو زیر نظر داشتی؟  خب بنظرم به خودشون مربوط بوده اخه چه ضرری به تو میرسونه اسیییی ...

اولا تو مترو روبه روي هم نشستيم 

دوما من نگفتم به من آسيب ميزنه 

ضررر ميزنه  

خوب بچه طفل معصوم حاليش نيست مادره اول خودش خورده غذاشو بعدم نون و ترشي داده به بچه 

حالا من از سما ميپرسم تاپيك من چه ضرري براي شما داره 

مي توني نظر ندي 

i
2706