2733
2739
عنوان

صحنه عجيبي كه تو مترو ديدم!

| مشاهده متن کامل بحث + 1002 بازدید | 72 پست
دقیقا یعنی اینجور تاپیک ها رو میبینم و با افکار مردم جامعه اشنا میشم به همسرم بابت خیلی لز رفتارهدش ...

واقعا بخدا. منم از الان دیگه باید حواسمو جم کنم هموطنان حواسشون ب همه چی هس😐😐

خوب شاید سیر بودن اومدن یه لبی تر کنند  

شاید هم اینطوره 

گفتم که نمیشه قضاوت کرد

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
درگیریا، حالا خوبه آخرش گفتم نمیشه قضاوت کرد😂😂😂😂😂😂😂😂

تا اخرش نخوندم ... درگیریا یعنی چی ؟ اونی درگیره که میزان غذای ملت رو بررسی میکنه

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                
دقیقا ملت همیشه تا حلق تو زندگی دیگران

اخه این واقعا یه مساله فوق شخصیه اخه

ما چند روز پیش با 2تا عمه هام و 5تا بچه رفتیم رستوران. 2تا پیتزا خوردیم. خداروشکر کسی نبود بیینه🤣🤣🤣

دقیقا ملت همیشه تا حلق تو زندگی دیگران

طرف به میز غذای ملت زل زده بعد میخواسته بره براشون غذا هم سفارش بده بعد به بقیه میگه درگیری 😂

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                
2740
تا اخرش نخوندم ... درگیریا یعنی چی ؟ اونی درگیره که میزان غذای ملت رو بررسی میکنه

عجب...!!!!

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ))