2733
2739
عنوان

چجوری پسرمو از پوشک بگیرم؟ چندتاسوال دارم بیایین خواهشا 😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 161 بازدید | 34 پست
الهی من دختر ۳۰ ماه داره هنوز نگرفتم از پوشک😁

پسر من نمیذاره پوشکش کنم ، یعنی موقع پوشک کردنش نیم ساعت باهم‌درگیریم تا آخر من بزور یه پوشک کجوکوله میبندم ، داستانه پوشک کردنش منم ترجیح دادم بگیرمش ، خوبم همکاری میکنه تامیرم دم دستشویی مبگم بیا جیش با کله میدوئه و سریع جیش میکنه میاد بیرون

اون بازنده که بردیش ... منم 
خيلي زوده  هر وقت كنترل داشته باشه خودش ميگه براي مدفوع  من اتفاقا ديروز كلاس بودم بواي ...

آخه نمیذاره پوشکش کنم . همکاریشم خوبه ، فقط برای پی پی موندم چجوری بفهمم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم از نظر روانپزشکی بچه خودش باید خودشو از پوشک بگیره ..بذار هر وقت که خودش تونست ...پسر من  دو سال و هشت ماه بود که موفق شدم از پوشک بگیرمش

من در پی خویشم ...به تو برمیخورم اما...سالهاست که در تنهایی هایم عاشقانه زندگی میکنم..برای خودم چای دم میکنم ..خودم رو تحویل میگیرم ..اما همیشه دوتا استکان چای میریزم یکی برای خودم ویکی برای تو ..فقط نمیدانم چرا هر بار چای تو سرد میشود،،،وای فراموش کرده بودم تو نیستی و جمع من و تودیگر ما نمیشود ...تو رفتی !!!
2731
منم دخترم کامل یاد گرفته جیشو ولی برا پی پی باید تعقیبش کنم هر موقع پی پی داشته باشه سریع میره قایم ...

دخترت چند ماهشه؟ 

منم خوبه شورت عینکی بکنم فکره خوبیه 

موضوع كلاسش چگونه فرزند خود را ايمن از پوشك بگيريم بود بايد كامل بتونن حرف بزنن  در غير اين ص ...

عزیزم من خودم تا هفت سالگی زبون باز نکرده بودم پس باید تا هفت سال پوشک بودم؟

همین پایین قسمت کیلینیک گفته هروقت دیدید آمادگی داره شروع کنید . پسر من از پوشک فراریه و از صبح تا شب باز باشه توی خونه جیش نمیکنه و همکاریش خوبه برای دستشویی و فوری توی دستشویی جیش میکنه بنظرم آمادست

دخترت چند ماهشه؟  منم خوبه شورت عینکی بکنم فکره خوبیه

دوسالشو تازه تموم کرده ۹آذر ۲۵ماهشو تموم میکنه

دوستون دارم مهربونا لطفا هر کسی تونست واسه بهتر شدن زندگیم یه صلوات بفرسته خیلی ممنون  
2738
عزیزم من خودم تا هفت سالگی زبون باز نکرده بودم پس باید تا هفت سال پوشک بودم؟ همین پایین قسمت کیلینی ...

اره به نظرم اگه اماده اس زودتر یاد بگیره خوبه

دوستون دارم مهربونا لطفا هر کسی تونست واسه بهتر شدن زندگیم یه صلوات بفرسته خیلی ممنون  
عزیزم از نظر روانپزشکی بچه خودش باید خودشو از پوشک بگیره ..بذار هر وقت که خودش تونست ...پسر من   ...

نمیذاره پوشکش کنم ، یکساعت داستان دارم و باهم درگیریم تا من بزور بتونم یه پوشک کجو کوله ببندم ولی همکاریش برای دستشویی خوبه . اصلا خونه جیش نمیکنه و تا یکساعت نگه میداره تا میریم دستشویی به ثانیه نمیکشه جیش میکنه

اره به نظرم اگه اماده اس زودتر یاد بگیره خوبه

آره چون به شبه که نمیشه از پوشک گرفت 

همین پروسه از پوسک گرفتن چندین ماه زمان میبره الان شروع کنم بهتره

عصرا میخوابه؟ اگه میخوایه عصرا پوسک میکنی؟

اره میخوابه ولی پوشک نمیکنم اصلا دیگه فقط قبل خواب میبرمش دستشویی برا جیش بعد میخوابه شبا هم همینکارو میکنم و سعی میکنم زیاد چایی و اینا بهش ندم

آره چون به شبه که نمیشه از پوشک گرفت  همین پروسه از پوسک گرفتن چندین ماه زمان میبره الان شروع ...

اره من چند ماهه که از پوشک گرفتن رو شروع کردم

2706