2733
2734
عنوان

دلم گرفته .پدرر شوهرم خیلی بین دختر من و پسر جاریم فرق میزاره

| مشاهده متن کامل بحث + 1636 بازدید | 83 پست

بیکاریا ول کن بابا

چه نیازی هس کسی بچتو دوس داشته باشه

چه بهتر

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همسرم هم خیلی ناراحت میشه دیگه خیلی با پدرش گرم نمی گیره.میگه بچه که بودم با منم همین جور بوده بفیه ...

ادن بخاطر دختر بودن نیست ک بچتو کمتر دوسداره احتمالا برادرشوهرتو بیشتر از شوهرت دوسداره خیلی تاثیر داره این موضوع من یادمه بچه ک بودم س تا دختر عمو داستم بابابزرگم منو از همسون بیشتر تحویل میگرفت چون  بابام خیلی احترامشو نگه میداشت اما عموهام ن

وزن الن۷۰😍وزن اولیه۹۴😐وزن هدف۶۵😗😙قد ۱۷۰ کاربره قدیمی ام اذیتم نکنید خیلی نازم 😊 کرونا خر است
2728
بیکاریا ول کن بابا چه نیازی هس کسی بچتو دوس داشته باشه چه بهتر

الان که بچه کوچیک و نمیفهمم که میگی نداره اما دوسال دیگه که بزرگ شد تو روحیه اش تاثیر میزاره و شاید اعتماد به نفسش رو بین خانواده پدر بزرگش کم‌کنه و احساس کنه که شاید کم بودی داره و برای جبران این کمبود دست با کارایی مثل خود شیرینی و...بزنه من فکر چند سال بعد رو میکنم

میدونید از چی ناراحتم؟؟؟؟؟ از اینکه وقتی بزرگ میشن دخترا با تمام بی محبتی ها و تفاوتهایی که دیدن باز ...

شاید کارم درست نباشه اما تصمیم  گرفتم بزرگتر که شد بهش بگم چه پدر بزرگ و مادر بزرگ بیشعوری داره تا اینم محلشان نظاره و مثل خودشون رفتار کنه.اگرم گفتن چرا؟ میگم از خودتون یاد گرفته

خب تو ساختمونیم که متاسفانه در مشترک داره خودشون میان در میزنن میدونن که خونه ام نمیتونم درو باز نکن ...

اتفاقن چنبار درو باز نکن تا حدوحدودا مشخص شه 

چشمان تو آفریقاست.. 
2738
خب تو ساختمونیم که متاسفانه در مشترک داره خودشون میان در میزنن میدونن که خونه ام نمیتونم درو باز نکن ...

وقتی میان بچتو سرگرم کن بهش غذا بده باهاش بازی کن از اونا دورش کن

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!