2737
2739
عنوان

چی میشه یک شب تنهاش بذارم؟!

292 بازدید | 16 پست

خانما من 5 ماهه ازدواج کردم شوهرم مرد خوبیه ولی دوست و رفیق زیاد داره عاشقشون و دائم دور هم جمع میشن خوش میگذرونن

"شب جمعه های دوستانه" 

من اول نمی ذاشتم بره ولی بالاخره راضی شدم اولین شبی که رفت 2نصفه شب اومد خونه 

بعد من تصمیم گرفتم روزای پنجشنبه کلا برم خونه مامانم شبم همونجا بمونم

چه اشکالی داره یک شب تنهاش بذارم؟! کسی تجربه داره راهنماییم کنید

عشق حقیقی‌ و‌ دوستان وفادار ،دوگنجی‌ که‌ یافتنشان‌ دشواراست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرم لازم هر کسی چند روزی تنها باشه 

حتی اگه متاهل باشه

در قحطی نیشابور ،چهل شبانه روز در شهر گشتم،نه در هیچ مکانی صدای اذانی بود،نه درِ هیچ مسجدی گشاده...آنجا دانستم که نام اعظم خداوند "نان" است.     مصیبت نامه عطار نیشابوری
2731
تو 5 ماه هم معلومه وابستگی نداره. مرد 5 ماه ازدواج کرده همش دوست داره با زنش تفریح بره  نمیدون ...

بابا جمعه هست میریم تفریح من با این که با دوستاش خوش بگذرونه مخالف نیستم فقط دوست داشتم به موقع میومد خونه 

2738

اگه از شوهرت مطمینی اشکال نداره.شوهر منم جمعه ها با دوستاش میره کوه من به خاطر بچم نمیتونم باهاش برم ولی بعدش استراحت میکنه مارو میبره

چشم برهم زدنی مرد کوچک من بزرگ مردی میشود که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش باید سر بالا کنم.
بنظرم لازم هر کسی چند روزی تنها باشه  حتی اگه متاهل باشه

چند روز؟

یعنی شما مثلابعد از دورهمی دوستانه ات برگردی خونه شب تنها باشی مسئله ای نیست ناراحت نیستی 

اگه از شوهرت مطمینی اشکال نداره.شوهر منم جمعه ها با دوستاش میره کوه من به خاطر بچم نمیتونم باهاش برم ...

من بهش اطمینان می کنم چون خلاف این بهم ثابت نشده پس بنا رو میذارم به صداقت و وفاداری ولی نمیدونم چقدر کارم درسته؟!

از نظر روانشناسی بهترین کارو میکنی که اجازه میدی برا خودشم وقت بذاره...هر کسی خصوصا مردا دوست دارن زمانی فقط با دوستاشون باشن....

خانمایی ک این راحتی و از مرد میگیرن خیلی زود از چشم همسر میفتن

از نظر روانشناسی بهترین کارو میکنی که اجازه میدی برا خودشم وقت بذاره...هر کسی خصوصا مردا دوست دارن ز ...

وای ممنون حرفت واقعا منطقیه

خودمم احساس می کنم وقتی این آزادی رو داشته باشه منم متقابلا می تونم مهمونی دوستانه داشته باشم گاهی با دوستای مجردم برم گردش 

اگه اون رو محروم کنم خودمم در واقع محروم کردم

وای ممنون حرفت واقعا منطقیه خودمم احساس می کنم وقتی این آزادی رو داشته باشه منم متقابلا می تونم مهم ...

دقیقا همینه....مطمئن باش کارت درسته

من شوهرم با دوست نمیره اما من خیلی تشویقش میکردم ک بره و روحیش خوب بشه...دوست نداشتم مرد کنارم ی ادم افسرده و غمزده و بیحال باشه

الان با داداش و پسرخالش میرن جمعه اا و من خوشحالم

دقیقا همینه....مطمئن باش کارت درسته من شوهرم با دوست نمیره اما من خیلی تشویقش میکردم ک بره و روحیش ...

آره واقعا حق هر کسی هست از زندگیش لذت ببره ، دوست دوسته، همسر همسر ، هیچ کدوم جایگاه همدیگرو نمی گیرن هر کدوم جای خودش 

2706