2737
2739
عنوان

سلامت جنین

80 بازدید | 5 پست

سلام دوستان روز بخیر.من ۴ماه و دو هفتمه.دیشب خیلی زیرشکمم درد میکرد.دلیلش رو هم خیلی نمیدونستم چیه؟فقط حدس میزنم خیلی نشستم و زیاد دراز نکشیدم.به نظرتون این دردا طبیعیه؟شما تجربش رو داشتین؟  

استراحت کن به دکترت بگو نمیخوام بترسونمت من تو ۱۷ هفتگی دقیقا اینجوری شدم و کیسه آبم اومد بیرون ترکید و بچه رو از دست دادم اگه زیاد درد داری به دکترت اطلاع بده که سریعتر اقدام لازم رو انجام بده تا دیر نشده. شوهر من میگفت چیزی نیس توهم زدی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه خونریزی نکنی مشکلی نیست . یکم استراحت کن خوب میشی اگه ادامه دار بود اورژانس بیمارستان میتونی بری ...

نه خونریزی ندارم.قبلا اینجوری شدم ولی دردش خیلی کم بوده و ماما میگفت که طبیعیه.فقط دیشب بود که دردش انگار بیشتر شد.الان کاملا اوکیم،فقط چون یه مقدار نگران بودم خواستم ببینم نظرتون چیه.

2728
استراحت کن به دکترت بگو نمیخوام بترسونمت من تو ۱۷ هفتگی دقیقا اینجوری شدم و کیسه آبم اومد بیرون ترکی ...

نه خداروشکر الان خوبم.مشکلی نیست.دیشب حس میکنم چون خوب استراحت نکردم اینجوری شدم.