2737
2734
عنوان

کادوی عروسی

218 بازدید | 28 پست

آقا یکی تاپیک زده شوهرم برای عروسی خواهرش سه تومن میخواد کادو بده و ناراحته.... یاد عروسی خودم افتادم😂. دوسال پیش عروسیم بود تقریبا... کل کادویی که خانواده ی شوهر به من دادن این بود که خواهرشوهرا و جاری ها وقتی ما داشتیم میرقصیدیم نفری ۱۰ تومن تا ۵۰ تومن دادن. اونم مادرشوهرم برداشت🤣

خدایی سه تومن میدید برای کادوی عروسی؟ البته اینم بگم که خانواده ی خودم طلا خریدن برام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مام فاميلاي نزديك زياد ميدن

برادر شوهرم كادوي عقدمون ٥تومن داد ي پلاك زنجير 

ولي يكيشون ٣٠٠داده بود ميدونم داره و اين كارو كرد منتظرم ي فرصتي پيش بياد صد تومن بهشون بدم😂😐

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
2738
ما هم رسم خانواده شوهرم سنگینه عروسیمون 50جمع شد شابلشم 10تومن

چهارسال پیش

چشم برهم زدنی مرد کوچک من بزرگ مردی میشود که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش باید سر بالا کنم.

پارسال تو عروسی داداشم ما هر کدوم ۲ تومن دادیم، مامانم سرویس طلای ۴۰ تومنی داد، البته همش به ما هم میگفت دیگه ندید من سرویس ب۶ این گرونی خریدم تو میکرفن میگم از طرف خانواده داماد، اما ما گفتیم نه زشته 😊

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
2706