2737
2734
عنوان

کیا ابروهاشون هاشور یافیبروز کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 574 بازدید | 58 پست
شما هاشور کردی یافیبروز ؟ چندروز بعد ترمیم رفتی 

فیبروز

سه روز بعد.

البته بهم گفت واسه وضو بعد 24 ساعت عیب نداره. ولی من 72 ساعت نشستم.

واسه ترمیم هم که رفتم همین بود. که البته ترمیم رفتن و نرفتنم فرقی نداشت چون خوب مونده.

خدا رو شکر اضلا نریخته. 

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید یکی یکی جواب نمیدم پسرم وبردم حموم ...دوروزه انجام دادم البته یه ماه پیش فیبروز کردم پریروز ترمیم کردم ...عکس قبلشو ندارم الان میفرستم تهرانم ۴۰۰تومن گرفت 

اکانتم اسم پسرمه...بخدا من آقا نیستم  هرچی اسم خودمو زدم نیاورد مجبورشدم اسم پسرمو بنویسم 
2728

خانما میشه واسه ابروهای منم یه نظر بدید . من ابروهامو سال پیش قاب زدم چون خودشون خوب بودن الان رنگ قاب رفته و قهوه ای متمایل به قرمز شده و افتضاح مث چی پشیمونم اگه بخوان لیزر کنم حداقل باید دوتومن بدم از طرفی دوست ندارم دوباره ابروهامو دستکاری کنم نمیدونم چکار کنم ؟

2738
😔😯

خواستی بری برو جاایی که بلد باشن حتمان تحقیق کنی گوله عکس البومم نخور

🖤دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک بااوچه کرده 🖤🖤پدرم دوستتدارم لطفان اگردوستداشتین واسه بابام یه فاتحه بفرستید ممنونم
خانما میشه واسه ابروهای منم یه نظر بدید . من ابروهامو سال پیش قاب زدم چون خودشون خوب بودن الان رنگ ق ...

فقط سرکه 

🖤دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک بااوچه کرده 🖤🖤پدرم دوستتدارم لطفان اگردوستداشتین واسه بابام یه فاتحه بفرستید ممنونم
خواستی بری برو جاایی که بلد باشن حتمان تحقیق کنی گوله عکس البومم نخور

اره البوما ک خیلی خوشگلن

حیف پولت لاقل اعتراض میکردی میگفیت اونی ک نشون دادی در نیومده یکاری میکرد واست

محتاجمبا قلب پاکت واسه خوب شدنم صلوات بفرستی 💔لایک کردی یعنی فرستادی منم برای تو میفرستم دوست خوبم😍
2706