2703
2553

بهم گفتن سه روز نشورم به نظرتون الان دوروزه بشورم رنگش میره ؟

اکانتم اسم پسرمه...بخدا من آقا نیستم  هرچی اسم خودمو زدم نیاورد مجبورشدم اسم پسرمو بنویسم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم هاشور سه بعدی کردم بهم گفتن شیش روز بخاطره رنگش نیست افونت میکنه نشور

🖤دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک بااوچه کرده 🖤🖤پدرم دوستتدارم لطفان اگردوستداشتین واسه بابام یه فاتحه بفرستید ممنونم
2720
من. راست میگن نشور. و ویتامین آ رو حتما بزن.

شما هاشور کردی یافیبروز ؟ چندروز بعد ترمیم رفتی 

اکانتم اسم پسرمه...بخدا من آقا نیستم  هرچی اسم خودمو زدم نیاورد مجبورشدم اسم پسرمو بنویسم 
منم هاشور سه بعدی کردم بهم گفتن شیش روز بخاطره رنگش نیست افونت میکنه نشور

لطفا عکس بزاری از قبل و بعد فیبروز منم میخوام انجام بدم ببینم چطوریه

محتاجمبا قلب پاکت واسه خوب شدنم صلوات بفرستی 💔لایک کردی یعنی فرستادی منم برای تو میفرستم دوست خوبم😍
2714
شما هاشور کردی یافیبروز ؟ چندروز بعد ترمیم رفتی 

میشه عکس بزاری؟هزینه اش چقد شد،؟کددم شهری؟

محتاجمبا قلب پاکت واسه خوب شدنم صلوات بفرستی 💔لایک کردی یعنی فرستادی منم برای تو میفرستم دوست خوبم😍
لطفا عکس بزاری از قبل و بعد فیبروز منم میخوام انجام بدم ببینم چطوریه

من عکس نگرفتم ازقبلم اینم خراب کرده میخوام پاک بشه

🖤دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک بااوچه کرده 🖤🖤پدرم دوستتدارم لطفان اگردوستداشتین واسه بابام یه فاتحه بفرستید ممنونم

چون زخمه و موادی وارد پوستت شده ممکنه عفونت کنه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2706