2737
2734
عنوان

فقط و فقط یه صلوات

46 بازدید | 7 پست

سلام

دوستای گلم دخترم از دیروز سرماخورده،بردمش دکتر،دا وهاشم سر وقت میدم،اما تب اش پایین نمیاد،

ازتون خواهش میکنم برا سلامتی اش و پایین اومدن تب یه صلوات براش بفرستید

ممنونم

بودن هم بودن های قدیم...نه اینترنت بود،نه تلفن...فقط نگاه بود،روبرو...چشم در چشم،به همین خلوص.....به همین کیفیت..به همین سادگی
تبش ویروسیه حتما براهمین طول میکشه

ن

دکتر گفت گلوش چرک داره

بودن هم بودن های قدیم...نه اینترنت بود،نه تلفن...فقط نگاه بود،روبرو...چشم در چشم،به همین خلوص.....به همین کیفیت..به همین سادگی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن دکتر گفت گلوش چرک داره

چرک خشک کن چی بهش میدی؟

یه چیزایی هست.... که نه میشه نوشت نه میشه به زبون اوردونه میشه فراموش کرد.همونامیشن جوشهای صورت،موهای سفیدوبداخلاقیهای گاه وبیگاه....
2728
سفکسیم

خوب میشه ایشالا براش صلوات فرستادم اگه بهترنشدببردکتر حتما دکتر آموکسی کلاو میده 

چندسالشه؟

یه چیزایی هست.... که نه میشه نوشت نه میشه به زبون اوردونه میشه فراموش کرد.همونامیشن جوشهای صورت،موهای سفیدوبداخلاقیهای گاه وبیگاه....
خوب میشه ایشالا براش صلوات فرستادم اگه بهترنشدببردکتر حتما دکتر آموکسی کلاو میده  چندسالشه؟

ممنون عزیزم

6 سالشه

انگار تو کوره گداشتنش....از دیروز تا الان از جاش تکون نخورده

ممنون عزیزم 6 سالشه انگار تو کوره گداشتنش....از دیروز تا الان از جاش تکون نخورده

براتبش چی بهش میدی؟

2740