2733
2734
عنوان

پزشکی قانونی

377 بازدید | 9 پست

خانما سلام.اگه شوهری زنشو زده باشه.زن الان چیکاروباید بکنه؟باید بره کلانتری؟الان که پزشکی قانونی نیست.کوفتگی هارو کی باید ببینه

بابا    یعنی قشنگترین کلمه دنیا که هیچ مترافی نمیتونی براش پیدا کنی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول باید بره دادگاه اونجا عریضه مینویسه و شکایت میکنه بعد از اونجا یه برگه بهش میدن معرفیش میکنند به پزشک قانونی اونجا نحوه دعوا وکتک کاری شرح داده میشه و پزشکی قانونی یه برگه میده که این برگه را میشه نگه داشت هروقت خواستی روش اقدام کرد وبقیه کارها را انجام داد اگرهم خواستی همون موقع میبری دادگاه اونجا بررسی میشه

یادِتــــــــــــه میگُفتَم ماهِ مَنــــــــــــی تـــــــــــــو...؟ماهِ مَـــــــــن تـــــــــــــــو اَلان دَلیلِ آهِ مَنــــــــــی...!
2731

اثبات دعوا هم با استشهاد از همسایه ها قابل اثبات هست

یادِتــــــــــــه میگُفتَم ماهِ مَنــــــــــــی تـــــــــــــو...؟ماهِ مَـــــــــن تـــــــــــــــو اَلان دَلیلِ آهِ مَنــــــــــی...!
خو بعد پزشک قانونی نمیگه ممکنه ی نفر دیگ تو رو زده باشه؟؟؟ ب همین راحتی حکم میدن ک مرد زده؟؟؟

پزشکی قانونی وظیفه اش تعیین میزان ضربه به شخص هست وکاری به اینکه کی زده وچرا زده نداره

اثبات دعوا هم با استشهاد از همسایه ها قابل اثبات هست

امروز که پنجشنبه اس.کسی هست؟بعد اینکه همسایه ها کسی نشنیده

2740
سلام عزیزم خوبی  باردار شدی  من پستای قبلنت رو خوندم  دزفولی هستی

سلام عزیزدلم بله باردار شدم.شمام دزفولی هستی؟