2733
2739

آره یدونه کوچیک

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگه از ایناس که پرزاش مثل فرشه اصلا نمیشه روش فرش انداخت من برا سالنم خریدم روشم فرش انداختم مبلم گذاشتم روش باورت نمیشه فرشا با مبلا که روش بود رو این موکتا سر میخورد میومد پایین کلافه ام کرده بود منم جمعشون کردم گذاشتم انبار

2738

بهترین قالیشویی تهران 

بهترین قالیشویی تهران در خدمت شما هستیم

شستشو بر اساس سلیقه مشتری(تاید،شامپوی ایرانی ، شامپوی تگزافن آلمان ،نانو) و دستگاه های قالیشویی روز دنیا ، باعث شده رضایت مشتریان را همراه داشته باشیم .

قالیشویی سه سوت با سابقه درخشان در امر شستشوی انواع فرش های های دستباف و ماشینی ، بالاترین کیفیت و رضایت را در سراسر تهران و البرز جلب نموده است.

کارخانه قالیشویی سه سوت با استفاده از مجرب ترین کارکنان و روش های شستشوی مخصوص هر فرش ، بهترین خدمات را ارائه می دهد.

از مواردی که در طول سال با آن سروکار داریم

انتخاب بهترین قالیشویی تهران  مناسب برای شستشویی عالی و دقیق بسیار پر اهمیت می باشد.

2706