2733
2739

حاملگیم ۱۵ کیلو اضافه کردم الان، ۵ تاش مونده، کلافه و ناراحتم از هیکلم بدم میاد، اما اراده ندارم رژیم بگیرم، شیر هم میدم

«من ناموس کسی نیستم» به یاد همه زنان و کودکانی که به نام ناموس و غیرت کشته شدند
حاملگیم ۱۵ کیلو اضافه کردم الان، ۵ تاش مونده، کلافه و ناراحتم از هیکلم بدم میاد، اما اراده ندارم رژی ...

منم 5 کیلو اضافه دارم

تاریخ ۹/۹/۹۹ به بهترین ارزم رسیدم .امیدی هست چون خدایی است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا به خاطر شوهرت😐😂

چون ساعت هفت مادرشو برده شهرستان خودشون واسه وام دستشه یه ساعت راهه میگم منتظرم نهار نمیخورم بیاید حالا اس داده خالم گفته باید نهار بمونید گفتم مرده شور خودتو خالتو مامانتو ببرن ببینم بازم مامانتو آوردی اینجا خودتم میندازم بیرون 

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤ تیکر کنکورمه😍توروخدا لایک نکنین🙏
ممنون عزیزم

من الان سه ساله چاق شدم ۳ سال پیش ۶۰ کیلو بودم اونموقع ورزش میکردم بدنسازی و بدمینتون و شنا کار میکردم ولی از وقتی گذاشتم کنار و شروع کردم به خوردن چاق شدم الان ۲ ساله شدم ۸۵ کیلو خیلی ناراحتم اراده هم ندارم دکتر تغذیه رفتم رژیم بهم داده و ورزش گفته کنم روزی یک ساعت ولی اصلا اراده ندارم خیلی خوبه که اراده کردی تو

2731
حاملگیم ۱۵ کیلو اضافه کردم الان، ۵ تاش مونده، کلافه و ناراحتم از هیکلم بدم میاد، اما اراده ندارم رژی ...

منم اراده ندارم منم ۲۰ کیلو اضافه وزن دارم 😔

وای میشه کمکم کنی من الان سه ساله چاق شدم ۳ سال پیش ۶۰ کیلو بودم اونموقع ورزش میکردم بدنسازی و بدمین ...

عزیزم اولین کاری که باید کنی اینکه قند شکر تنقلات سرخکردنی ماکارونی رو قطع کنی ب کل و برنج هفته ای دوبار اونم 10 قاشق غذاخوری بخور  بعدش کالری شماری کرفس رو نصب کن و کالری شماری کن وزنت رو ضرب در 20 منهای 100 کن این میشه مقدار کالری که باید مصرف کنی تا هفته ای یک کیلو کم کنی 

سکوت گورستان را می شنوی دنیا ارزش دل شکستن ندارد
چون ساعت هفت مادرشو برده شهرستان خودشون واسه وام دستشه یه ساعت راهه میگم منتظرم نهار نمیخورم بیاید ح ...

این جمله آخر و بهش گفتی؟😂 برو خب خودت ناهار درست کن بخور 😋😋😋😋

2740
این جمله آخر و بهش گفتی؟😂 برو خب خودت ناهار درست کن بخور 😋😋😋😋

آره بخدا من نهار خوردم ولی چون درس میخونم زود گشنم شد منتظر اونا بودم 

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤ تیکر کنکورمه😍توروخدا لایک نکنین🙏
عزیزم اولین کاری که باید کنی اینکه قند شکر تنقلات سرخکردنی ماکارونی رو قطع کنی ب کل و برنج هفته ای د ...

مرسی حتما عزیزم رژیم و از دکتر تغذیه رفتی گرفتی برای خودت یا از برنامه کرفس؟ داری بفرستیش؟

مرسی حتما عزیزم رژیم و از دکتر تغذیه رفتی گرفتی برای خودت یا از برنامه کرفس؟ داری بفرستیش؟

چی عزیزم متوجه نشدم من همینجوری که گفتم لاغر شدم حداقل ماهی 4تا کم میکنی

سکوت گورستان را می شنوی دنیا ارزش دل شکستن ندارد
2706