2737
2739
عنوان

اونایی که تونستن چاق شن لطفا بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 270 بازدید | 48 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم باید غذا بخوری کالری روزانتو بشمار باشگاه رفتن خالی که فایده نداره

گلم میشه راهنمایی کنی کالری روزانه چطوریه؟؟؟ نرم افزار استفاده میکنی؟؟ 

ای خوش آنوقت که مارا دل بی غم بوده است... 
2740
چطوووری میشه بگی بهم 

ی برنامه کالری شمار مثل کرفس نصب کن بعد قد و وزنتو وارد کن.ی کالری بهت میده که اسمش کالری پایه هست.اگه اون مقدار بخوری نه کم میشی نه زیاد.برای اینکه در هفته نیم کیلو وزن زیاد کنی باید سعی کنی روزانه ۵۰۰ کالری از پایه بیشتر بخوری.اوایل چون هنوز معده عادت نداره ۲۰۰ تا بیشتر بخور کم کم ب مثبت ۵۰۰ برسون

لطفا ی سر ب پیج هنریم بزنید colours_hyra

تو رژیم چاقی مهم اینه اولا تنبلی نکنی میان وعده های زیاد و پر کالری بخوری.دوم اینکه اوایل باید تحمل کنی زورکی غذا بخوری با کم کم معدت عادت کنه.

تو رژیم چاقی مهم اینه اولا تنبلی نکنی میان وعده های زیاد و پر کالری بخوری.دوم اینکه اوایل باید تحمل ...

ممنون گلم 

امروز سعی کردم زورکی بخورم داشتم بالا می‌آوردم دیگه ولی حاظرم هرکاری کنم ک چااااق شم

ای خوش آنوقت که مارا دل بی غم بوده است... 
ممنون گلم  امروز سعی کردم زورکی بخورم داشتم بالا می‌آوردم دیگه ولی حاظرم هرکاری کنم ک چااااق ش ...

من اوایل عق میزدم وسط غذا خوردن باز میخوردم.کم کم معدت بزرگ میشه آسون تر میشه.ب نتیجش می ارزه که اعتماد به نفست زیاد میشع