2733
2734
عنوان

بچه ها کیا دوست دارن یه دختر داشته باشن یه پسر

| مشاهده متن کامل بحث + 1382 بازدید | 104 پست
میگم شوهرم کیست داره میترسم روی سرعت اسپرم اثر داشته باشه. ولی من دخترم با یه بار باردارشدم اون دحد ...

اهان اونونمیدونم راستش اره واس منم در حدچن قطره بودود

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فاصله زیاد ک خیلی بهتر از کمه

ن عزیزم اشتباه میکنی من و اجیم ۴ سال فاصله داریم ولی با برادرم ۸ سال اصلا توب نیست فاصله سنی زیاد انگار ادم دوتا بچه رو تک فرزندی بزرگ میکنه بچه باید همبازی داسته باسه

چی‌بگم والا😑
دخترم ۴ ستلش بشه اقدام میکنم انشاالله اگه بند و اب ندم البته😂

من میخواستم اقدام کنم رفتم دکتر گفت کبد چرب داری نباید بارداری شی الان دارم کبد چربم رو درمان میکنم انشالله بعد عید سه ماه رژیم پسر بگیریم بعد اقدام کنم 

خدايا شكرت که خوشبختم ❤️😍😍
من میخواستم اقدام کنم رفتم دکتر گفت کبد چرب داری نباید بارداری شی الان دارم کبد چربم رو درمان میکنم ...

ااا جدی خطرناکه منم انزیم کبدم بالاس چیشد گفتی اره خوبه بچت عید سال بعدش دنیامیادد منم اینطوری دوس داشتم‌ اما فک نکنم بشه چون باید حسابی لاغرشم

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣
2738
ااا جدی خطرناکه منم انزیم کبدم بالاس چیشد گفتی اره خوبه بچت عید سال بعدش دنیامیادد منم اینطوری دوس د ...

رفتم دکتر گفت بیماری خاصی نداری گفتم نه فقط کبد چرب دارم اونم گفت کبد چرب بیماری خیلی خطرناکیه باید درمان بشه بعد باردار بشی بعدش رفتم دکتر متخصص کبد اونم گفت که باید تا ۳ ماه ۸کیلو لاغر کنم کلی هم قرص داد

رفتم دکتر گفت بیماری خاصی نداری گفتم نه فقط کبد چرب دارم اونم گفت کبد چرب بیماری خیلی خطرناکیه باید ...

اهان تنبلی چی نداری چن سالته

نه اصلا همه چی سالمه فقط این کبد چرب لعنتی ۲۰ سالمه 

اااکوچولویب ک‌منم ۱۹ اقات چن سالس دخترت چن سالش ن‌من بخاطره چاقی تنبلی تخمدان گرفتم رو چنده انزیم‌کبد

اااکوچولویب ک‌منم ۱۹ اقات چن سالس دخترت چن سالش ن‌من بخاطره چاقی تنبلی تخمدان گرفتم رو چنده انزیم‌کب ...

دخترم ۵ سالشه شوهرم ۲۸ سالشه 

آنزیم کبد ۶۹

خیلی سختمه خیلی فکر میکنم که نتونم لاغر شم 

2706