2733
2739

بچه ها اگر مامانتون بخواد ساپورت مالی باشه واسه شما ولی بخواد بفرسته شمارو جاییکه هیچ کسی و نشناسید و غربت کامل باشه

به دلیل اینکه جوونی بکن و پیشرفت داشته باش اما آرزوی خودش بوده باشه چکار میکنید؟

من دوس دارم برم ولی خیلی میترسم ....اعتماد به نفسم بالاست ورزش تکواندو هم رفتم از دسته دخترایی هم نیستم که کلا بها بدم به اقایون که بگم شاید گول بخورم خیلیا بودن بابهترین شرایط و واسه دوستی کلا رد کردم یعنی یه جورایی میتونم گلیم خودمو از آب بکشم بیرون 

ولی دلشوره زیادی دارم ...این و گذاشتم چون اضطراب گرفتم 

مامانم میگه دخترای مردم از خداشونه تنها باشن نمیتونن برن سفر و تو میگی غربت 😢من از تنهایی نمی ترسم...یه جایی بری که دست به هیچی بند نباشه بدمیشه بهم مهلت ۳ماه داده مامانم ....داداشم جایی دیگه میره اگر بخوام برم با اون تا ۲سال باید صبرکنم

I'd walk straight through the bullet😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نمیرفتم

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
2728
منم نمیتونم برم،جایی ک ی نفرم نباشه ک بشناسمش و کاملا تنها باشم نمیتونم،از فکرشم تپش قلب میگیرم

دقبقا

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              

باید ببینی روحیت چطوره. ببینی تنهایی میتونی یانه دلت چی میگه.

امحرف دلتو گوش بده

جریان یه عمر زندگیه.

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم از خدایم فرشته ههایم؛میکاییل جبرییل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم  استادانم مطلب برازنده اسبقی حلت  آزمندیان اقای عزیز عباسمنش  از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنونم همسرم  مرسی که هستی. 
2738
اسی خیلیا ارزوشونه جای تو باشن من باشم میرم 

اگ هرجایی اینجا بود میرفتم ولی اونجا ک باشه سخته میدونم خودمم دوس دارم برم ولی بخدا نزدیک ۲ساعت الان تپش قلب گرفتم 

هرکسی به یه همزبون نیاز داره. بنظر من دوسال بمونی بهتره.اما بازم خووب فکر کن خودتوبهتر میشناسی

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم از خدایم فرشته ههایم؛میکاییل جبرییل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم  استادانم مطلب برازنده اسبقی حلت  آزمندیان اقای عزیز عباسمنش  از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنونم همسرم  مرسی که هستی. 
هرکسی به یه همزبون نیاز داره. بنظر من دوسال بمونی بهتره.اما بازم خووب فکر کن خودتوبهتر میشناسی

میگه وقتی رفتی می فهمی ک اشتباه بوده ترست

2706