2733
2734
عنوان

دخترهای دم بخت بیایید خواهرانه یه نصیحتی کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 486 بازدید | 51 پست

همه اینطوری نیستن

نمیشه یه نسخه واسه همه یه نسخه پیچید

ما با پدر و مادر همسرم توی یه ساختمون تو دو طبقه جدا زندگی میکنیم

خیلی آدمای خوب و مذهبی و با فرهنگی هستن

تا زمانی هم که بیرونمون نکنن از اینجا نمیریم😁😁😁

توی بزرگ کردن بچه هام خیییلی کمکم کردن

هیچ‌ زمانی هم دخالتی نداشتن تو زندگیمون

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛

منم با خانوادهدشوهر زندگی میکنم سخته خیلی عروس و کلفت میدونن میان میریزن میپاشن میرن من باید جمع و جور کنم با شوهر بدبختم 

اگه اخلاقم بده عوضش دستپختم خوبه😌دوست داشتی اخلاقم خوب بود گرسنه میموندی   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بااینکه معتقدم ادمامثل هم نیستن،ولی موافق یه جازندگی کردن نیستم 

عزیزم نمیگم همیشه اینطور ک من میگم میشه ولی ذات نزدیک شدن ب ادمها از بین رفتن حریمهاس

نباید ریسک کزد

حداقل اول بشناسید بعد برید پیششون ک این شناختم زمان میبره

عزیزم دور بودی همینه نزدیکم  بودی همین بود  لااقل شهر خودت میموندی درد غربت و تنهایی نداش ...

نه دوری خیلی تاثیر داشته حرفتو قبول دارم سختی داشته ولی الان زبونم درازه ک من بخاطر پسرتون رفتم غربت و خدا رو شکر یه ریالم ازشون نگرفتم ک کمتر دخالت کنن. الانم برگردم حداقل پول دارم که برم یه جای دیگه خونه اجاره کنم یا بخرم

2728
عزیزم نمیگم همیشه اینطور ک من میگم میشه ولی ذات نزدیک شدن ب ادمها از بین رفتن حریمهاس نباید ریسک کز ...

اره خوب عزیزم منم حرف شماروتاییدکردم گفتم موافق یه جازندگی کردن نیستم،حالاخانواده طرف مقابل میخوان خوب باشن یابد

لطفالایک نکنید،ممنون
تو که از دل عروستون خبر نداری منم شاید برم بخاطر پیشرفت اما معنیش این نیس که راضیم

اتفاقا همه جا گفته که خیلی بابا مامان شوهرم خوبن

خیلی عجیبه براتون پدرمادرشوهر خوب؟؟؟

مجبور نیستن بمونن خودشون راحتترن مامانم بچشونو نگه میداره هر چیزی میخره هم میده بهشون 

بله چشم ممنون از نکته خوبتون به نظرم دختری که بره خونه مادر شوهر زندگی کنه ارزش خودشو نمیدونه و

چراعزیزم میدونه..ولی بعضی پسرا پول کافی برای خرید و اجازه خونه جداندارن..چیکارکنه؟تااخرعمر ازدواج نکنه

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
وای گفتی.... من پدر شوهرم طبقه بالاشو مختص شوشوم ساخته بود موقع عروسی شوشو میگفت بریم بالا تا وقتی د ...

حالا فک کن بچه دار هم شید همه شون میشن دایه دلسوزتر از مادرو میخوان بچتو تربیت کنن

2740
چراعزیزم میدونه..ولی بعضی پسرا پول کافی برای خرید و اجازه خونه جداندارن..چیکارکنه؟تااخرعمر ازدواج نک ...

در این صورت طرفت باید خیلی عاقل باشه خودت هم باید خیلی سیاست داشته باشی و شوهرت از اول حریمها رو مشخص کنه

چراعزیزم میدونه..ولی بعضی پسرا پول کافی برای خرید و اجازه خونه جداندارن..چیکارکنه؟تااخرعمر ازدواج نک ...

چرا باید زن پسری بشن که نمیتونه حتی یه خونه اجاره کنه ؟ 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
نه دوری خیلی تاثیر داشته حرفتو قبول دارم سختی داشته ولی الان زبونم درازه ک من بخاطر پسرتون رفتم غربت ...

هر موقع برگردی سر خونه اولی لااقل پیششون بودی تااالان دیگه دخالتهاشون کم شده بود و درگیریهایی پیش اومدهدبود و سنگها را با هم وا کنده بودید ولی حالا برگردید بعید نیست درسته بخورنتون

میخوام بگم‌ اگر عمدا ازشون دورشدی برد نکردی مگر اینکه مجبور بوده باشی که اونم دیگه چاره ای نداشتی

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
چرا باید زن پسری بشن که نمیتونه حتی یه خونه اجاره کنه ؟ 

برای اینکه بعضی دخترخانم هاهم نه موقعیت خونوادگی خوبی دارن نه تحصیلکرده ان نه پول نه خونواده درست حسابی..خونواده هم تحت فشارمیذاره واسه ازدواج..مجبورن..وگرنه هیشکی دیوونه نیست با مرد بی پول وکنار خونواده همسرزندگی کنه

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
اتفاقا همه جا گفته که خیلی بابا مامان شوهرم خوبن خیلی عجیبه براتون پدرمادرشوهر خوب؟؟؟ مجبور نیستن ...

نه عزیزم عحیب نیست ولی درصد کمی اینجور هستن

کلا زندگی بنظرم بر اساس احتمالاته من همیشه بر اساس احتمال بالا تصمیم میگیرم

2706